За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Чернівці - Краків

Купити квитки на автобус Чернівці - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Чернівці в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 19:30 ЧернівціКраків

12 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 19:30 ЧернівціКраків

12 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 23:00 ЧернівціКраків

14 год. 0 хв.

Пт

11:00 – 01:10 ЧернівціКраків

14 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

11:00 – 01:10 ЧернівціКраків

14 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 01:10 ЧернівціКраків

12 год. 10 хв.

Кожен день

14:05 – 04:20 ЧернівціКраків

14 год. 15 хв.

Ср, Сб, Нд

14:05 – 04:20 ЧернівціКраків

14 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

14:50 – 03:55 ЧернівціКраків

13 год. 5 хв.

Кожен день

16:00 – 05:30 ЧернівціКраків

13 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 13:30 ЧернівціКраків

18 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:00 – 13:30 ЧернівціКраків

18 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Чернівці швидко доїхати до центру Краків в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Чернівці і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

МодультрансКоломыя - Вроцлав

Без зауважень

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

МодультрансЧерновцы - Краков аэропорт

Чудово пройшла поїздка.!Водії молодці!.Зробили все можливе,щоб я встигла на літак! Є деякі побажання для водії,щоб поїздка проходила краще ,потрібно: 1)Відрегулювати зарядку моб.телефонів( це дуже важливо в поїздці),щоб розетки не просто були,а щоб ще й заряжали моб.телефони. 2)При тому , що падав сніг,а не дощ,на другому…

ModultransТорунь - Львов

Поездка прошла нормально. Спасибо)

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Ехал со Львова до Вроцлава 19 ноября. Претензий нет.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

ModultransГданьск - Львов

Все було супер, водії привітні і відповідальні . Шкода лише що митниця тримає людей по 6-8 годин і це реальний безпрєдєл , який, в тім нічого до перевізника не має!)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя