Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 169 Киев - Сокиряны

19:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
21:20 Korostyshiv Dworzec autobusowy
22:05 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:40 Berdychiv Bus Station, 1А Privokzalna str.
00:10 Komsomolske (Olevskiy r-n) Request stop
00:50 Kalinivka (Vinnitska obl.) Lenina str. 49
01:25 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
02:10 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
04:35 Murovani Kurylivtsi Dworzec
05:15 Naddnistryanske 8 Quarter str
05:45 Novodnistrovsk Bus Station
06:35 Sokyriany Bus Station / Kobylyanskoy,32
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information