Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Bari - Kiev

14:15 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
15:15 Andria AGIP via Corato / Togliatti
16:30 Foggia Stazione FS
17:00 San Severo Stazione FS
17:45 Termoli Terminal bus
19:10 Pescara Stazione autobus
21:00 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
22:20 Rimini Via Settembrini Ospedale Civile
23:50 Bologna Via Pietramellara,63 fermata ATC
00:25 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
01:30 Padova VIALE DELLA PACE
03:30 Udine Stazione Bus - V.le Europa Unita, 31
04:30 Trieste Autostazione, piazza Liberta, 9
21:45 Chop cło (UA-HU)
02:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:40 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
08:50 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:15 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 1 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Changing the date of departure - 10EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 80%
odjazd od 48g do 24g: 70%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information