Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kherson - Warsaw

09:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
10:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
11:30 Nova Odesa Kukhareva 8g
12:30 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
14:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec
16:10 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
18:20 Bila Tserkva Dw. PKP, ul. Privokzalna 34
20:20 Komsomolske (Olevskiy r-n) Dworzec
21:00 Berdychiv Bus Station, 1А Privokzalna str.
22:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:40 Korosten Dworzec, ul. 2 Bazarnaya
07:20 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
10:10 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 bag up to 30kg(70x55x25)-free, every next from 130 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information