Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kiev - Dortmund

07:15 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
09:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:45 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
02:10 Cottbus Bus Station
04:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:10 Schwerin Rasthof Stolpe
08:00 Hamburg ZOB am Hbf
09:45 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
11:30 Osnabruck ZOB
12:40 Munster ZOB
13:45 Dortmund ZOB bei Hbf
Przewoźnik: Shewchenko
Bagaż: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 1.5 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 840g: 85%
odjazd od 840g do 696g: 75%
odjazd od 696g do 336g: 65%
odjazd od 336g do 144g: 45%
odjazd od 144g do 1g: 35%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Osoby niepełnosprawne
10% Emeryci od 60 lat
10% Student
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information