Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Lodz - Dolyna

17:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
19:25 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
21:00 Radom Zolkiewskiego 26-600 parking near gas station Orlen and Bedronka Shop
22:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
23:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
23:55 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
02:30 Korczowa granica PL-UA
02:30 Krakovets cło (UA-PL)
03:30 Lviv OC "Ashan" (ul. Strijska 30)
06:25 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
07:35 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
08:15 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
08:35 Broshniv Dworzec, ul.22 sicnja 138a
08:50 Rozhniativ Dworzec, ul.Vitovskeho 2
09:10 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Driver: +48 886 562 201,+48 886 561 202
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information