Według czasu
Według ceny

Autobusy Lodz - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Lodz – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lodz do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
03:00 – 04:00 LodzZhytomyr

25 godz. 0 min.

Codziennie

05:10 – 21:20 LodzZhytomyr

16 godz. 10 min.

Codziennie

05:10 – 21:20 LodzZhytomyr

16 godz. 10 min.

Codziennie

11:40 – 05:20 LodzZhytomyr

17 godz. 40 min.

Codziennie

11:40 – 04:15 LodzZhytomyr

16 godz. 35 min.

Codziennie

12:00 – 07:40 LodzZhytomyr

19 godz. 40 min.

Cz, Pt, Nd

12:00 – 07:40 LodzZhytomyr

19 godz. 40 min.

Cz, Pt, Nd

13:10 – 06:40 LodzZhytomyr

17 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

13:40 – 06:30 LodzZhytomyr

16 godz. 50 min.

Pt, Nd

13:40 – 07:05 LodzZhytomyr

17 godz. 25 min.

Codziennie

13:40 – 06:30 LodzZhytomyr

16 godz. 50 min.

Pn

13:40 – 07:05 LodzZhytomyr

17 godz. 25 min.

Codziennie

13:40 – 07:05 LodzZhytomyr

17 godz. 25 min.

Codziennie

14:45 – 12:20 LodzZhytomyr

21 godz. 35 min.

Codziennie

14:45 – 12:20 LodzZhytomyr

21 godz. 35 min.

Codziennie

15:25 – 08:40 LodzZhytomyr

17 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:25 – 11:00 LodzZhytomyr

19 godz. 35 min.

Codziennie

15:30 – 09:10 LodzZhytomyr

17 godz. 40 min.

Codziennie

15:30 – 06:50 LodzZhytomyr

15 godz. 20 min.

Codziennie

15:45 – 09:30 LodzZhytomyr

17 godz. 45 min.

Codziennie

16:10 – 15:00 LodzZhytomyr

22 godz. 50 min.

Śr, Sb

17:30 – 09:40 LodzZhytomyr

16 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

18:45 – 10:35 LodzZhytomyr

15 godz. 50 min.

Codziennie

18:45 – 10:25 LodzZhytomyr

15 godz. 40 min.

Codziennie

19:40 – 13:50 LodzZhytomyr

18 godz. 10 min.

Cz, Nd

19:40 – 12:50 LodzZhytomyr

17 godz. 10 min.

Wt, Pt, Sb

19:40 – 13:50 LodzZhytomyr

18 godz. 10 min.

Cz, Nd

Trasa na mapie

Jak z Lodz szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lodz oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ФОП Данилевич/EWHDКиев - Пётркув-Трыбунальски

Не буду говорить о моментах поездки, но огромное спасибо водителям - которые и багаж помогут поднести маме с ребенком, в отличии от попутчиков (которые обещают помочь, а потом кот с хвостом). Думалось, что будет хуже, но оказалось нормально.

Автотранзит/АгатРовно - Торунь

Все в соответствии с ценой, не хватает только хотя бы розеток.

Автотранзит/АгатВаршава - Житомир

В Варшаву автобус приехал с опозданием на сорок минут. Порадовал чистый салон, быстрая езда и быстрое прохождение таможни. Немного бы добавить вежливости экипажу и все было бы чудесно!

Стецик Т.ВКиев - Щецин

Хотілося б Wi Fi га борту та невеличкий сніданок. Водії - чудові хлопці.

KOBRA/AgatХарьков - Лодзь

Очень дешево

KOBRA/AgatЛодзь - Харьков

Все отлично. По комфортабельности 4. Цена адекватнопредельная.

KOBRA/AgatРовно - Варшава

Позитивним було те, що майже вчасно приїхали у Варшаву - спізнились лише на 20 хв.

Автотранзит/АгатТорунь - Ровно

Доїхали швидко, автобус середнього комфорту.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information