Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Moscow - Kishinev (13:30)

13:30 Moskva Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
12:45 Otaci Urząd celny (MD)
13:25 Dondușeni Dworzec autobusowy
14:20 Drochia Dworzec autobusowy
14:55 Riscani Bus Station str. Mihai Eminesku
16:45 Făleşti Dworzec autobusowy
17:55 Calaraşi Dworzec autobusowy
18:40 Străşeni Dworzec autobusowy
19:10 Kishinev Dworzec kolejowy
19:15 Kishinev Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
Przewoźnik: Transelegant - Tur
Bagaż: 1 luggage space - 300 RUB
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information