Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy NLA Poznan-Kremenchuk

10:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
11:50 Konin ul. Szarych Szeregow 1A
13:40 Lodz ul. Smugowa 30 32
15:40 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
19:30 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
20:50 Zamosc ul. Szczebrzeska 60
01:10 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
02:35 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
03:55 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
07:05 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
09:40 Kiev Dworzec "Vydubici", Naberezno-Pecerskaja doroga 10
11:05 Pereiaslav-Khmelnytskyi Khmelnitskogo str. 102
13:00 Cherkasy Dworzec, ul.Krupskoi, 7
15:15 Kremenchuk Dworzec autobusowy, Vorovskogo 32/6
Przewoźnik: NovikovLA
Bagaż: 1 bag up to (100x60x30)-free, every next - charge 10% of the fare
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 12g: 25%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 5% Emeryci od 60 lat
5% Student
50% Dzieci 0-7 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information