Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Poznan - Kamenets-Podolskiy

10:45 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
12:05 Leszno Dworzec PKP
14:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
15:35 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
17:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
19:05 Krakow airport Port lotniczy
21:55 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera pl.M
00:20 Korczowa granica PL-UA
02:20 Krakovets cło (UA-PL)
03:20 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
07:55 Buchach ul. Shevchenka 57
08:45 Chortkiv Dworzec, ul.Kopycinесka22
09:35 Borschiv Dworzec autobusowy
10:55 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Przewoźnik: PAT TERNOPIL-16127
Bagaż: 1 bag-free, every next from 80 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals and bicycles are allowed for extra payment
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 75%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information