Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Szczecin-Vinnytsia-Dnipro

05:00 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
08:10 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
09:10 Torun Dąbrowskiego 26
12:10 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
13:10 Piotrkow Trybunalski Ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
14:50 Kielce ul. Czarnowska 12
16:50 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
19:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
22:00 Korczowa granica PL-UA
00:01 Krakovets cło (UA-PL)
01:40 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
04:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
05:00 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
06:20 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
08:40 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Bagaż: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Informacje dodatkowe: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information