Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Vinnytsia

Kup bilet na autobus Krakow – Vinnytsia: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Vinnytsia. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Vinnytsia i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Vinnytsia najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
03:00 – 15:00 KrakowVinnytsia

12 godz. 0 min.

Wt, Sb

09:30 – 00:50 KrakowVinnytsia

15 godz. 20 min.

Wt, Pt, Nd

15:00 – 06:30 KrakowVinnytsia

15 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

15:00 – 11:35 KrakowVinnytsia

20 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 06:00 KrakowVinnytsia

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

16:00 – 09:00 KrakowVinnytsia

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

16:00 – 09:20 KrakowVinnytsia

17 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:00 – 09:40 KrakowVinnytsia

16 godz. 40 min.

Nd

17:10 – 09:30 KrakowVinnytsia

16 godz. 20 min.

Codziennie

17:10 – 09:05 KrakowVinnytsia

15 godz. 55 min.

Codziennie

18:00 – 09:30 KrakowVinnytsia

15 godz. 30 min.

Śr

18:00 – 13:30 KrakowVinnytsia

19 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 11:40 KrakowVinnytsia

16 godz. 40 min.

Codziennie

19:35 – 08:20 KrakowVinnytsia

12 godz. 45 min.

Codziennie

19:45 – 11:00 KrakowVinnytsia

15 godz. 15 min.

Pt

20:40 – 12:45 KrakowVinnytsia

16 godz. 5 min.

Śr, Sb

21:30 – 14:00 KrakowVinnytsia

16 godz. 30 min.

Wt

21:30 – 14:00 KrakowVinnytsia

16 godz. 30 min.

Wt

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia

15 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

21:50 – 13:00 KrakowVinnytsia

15 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

21:50 – 13:00 KrakowVinnytsia

15 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia

15 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

21:50 – 12:50 KrakowVinnytsia

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia

15 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

23:00 – 12:00 KrakowVinnytsia

13 godz. 0 min.

Pt

23:20 – 14:30 KrakowVinnytsia

15 godz. 10 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Vinnytsia w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Vinnytsia. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

ООО ТуристМосква - Киев

Не нужно писать бред о напитка, вайфае и прочую лабуду, отсутствующую в автобусе изначально! А так все ок.

ООО ТуристМосква - Киев

Спасибо ООО Туристу

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

ООО ТуристОдесса - Москва

Водители молодцы ,Доехали по расписанию.Автобус желает лучшего.Мало места.Нет розеток .

ООО ТуристМосква - Одесса

все хорошо,только wifi плохо работал, а в остальном притензий нет

ООО ТуристМинск - Киев

Поездкой в принципе довольна. Ехала автобусом Минск-Одесса в Киев. Комфортный автобус. До границы шли четко по расписанию. После границы водитель-молодец как мог старался нагнать время. Конечно, тех услуг, которые были указаны в описании автобуса (кондиционер, вай-фай, напитки, легкие закуски, розетки) нет. Вернее, вай-фай появился пару…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information