Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Katowice airport

Kup bilet na autobus Krakow – Katowice airport: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice airport. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Katowice airport i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice airport najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:30 – 04:15 KrakowKatowice airport

1 godz. 45 min.

Codziennie

03:30 – 05:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Codziennie

06:00 – 08:00 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Wt, Sb

06:30 – 08:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

07:30 – 09:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

08:30 – 10:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Codziennie

09:30 – 11:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Śr

10:30 – 12:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

11:00 – 13:00 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

11:30 – 13:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

12:00 – 14:00 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Wt, Sb

13:00 – 15:00 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

13:30 – 15:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Śr, Nd

14:00 – 16:00 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Pt

14:30 – 16:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Wt, Sb, Nd

15:00 – 17:00 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt

16:00 – 18:00 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Nd

16:30 – 18:30 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:00 – 20:00 KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pt

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Katowice airport w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice airport. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

MatuszekKatowice airport - Krakow

Super że można było wcześniejszym.

MatuszekKatowice - Katowice airport

Bardzo dobrze dziękuje i polecam

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation