Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Katowice airport

Kup bilet na autobus Katowice – Katowice airport: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice airport. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Katowice airport i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice airport najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
03:45 – 04:15 KatowiceKatowice airport

0 godz. 30 min.

Codziennie

03:45 – 04:20 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Codziennie

04:45 – 05:20 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Codziennie

05:00 – 05:30 KatowiceKatowice airport

0 godz. 30 min.

Codziennie

07:30 – 08:05 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Wt, Sb

07:30 – 08:00 KatowiceKatowice airport

0 godz. 30 min.

Wt, Sb

09:00 – 09:30 KatowiceKatowice airport

0 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 09:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

10:00 – 10:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Codziennie

12:00 – 12:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Codziennie

13:00 – 13:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

13:30 – 14:00 KatowiceKatowice airport

0 godz. 30 min.

Wt, Sb

14:00 – 14:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

15:00 – 15:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Śr, Nd

16:00 – 16:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:00 – 17:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Nd

18:00 – 18:30 KatowiceKatowice airport

0 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:00 – 18:35 KatowiceKatowice airport

0 godz. 35 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Katowice airport w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice airport. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

MatuszekKatowice airport - Krakow

Super że można było wcześniejszym.

MatuszekKatowice - Katowice airport

Bardzo dobrze dziękuje i polecam

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation