• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Katowice - Katowice airport

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Katowice airport: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice airport. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Katowice airport a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice airport levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
03:45 – 04:20 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Denně

03:45 – 04:15 KatowiceKatowice airport

0 hod. 30 min.

Denně

04:45 – 05:20 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Denně

05:00 – 05:30 KatowiceKatowice airport

0 hod. 30 min.

Denně

07:30 – 08:00 KatowiceKatowice airport

0 hod. 30 min.

Út, So

07:30 – 08:05 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Út, So

09:00 – 09:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 09:30 KatowiceKatowice airport

0 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

10:00 – 10:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 12:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Denně

13:00 – 13:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Út, St, So, Ne

13:30 – 14:00 KatowiceKatowice airport

0 hod. 30 min.

Út, So

14:00 – 14:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

15:00 – 15:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

St, Ne

16:00 – 16:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

17:00 – 17:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Ne

18:00 – 18:30 KatowiceKatowice airport

0 hod. 30 min.

Út, Pá, So

18:00 – 18:35 KatowiceKatowice airport

0 hod. 35 min.

Po, Út, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Katowice airport v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Katowice airport. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací