Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Рим-Киев

08:30 Roma Autostazione I.go Mazzoni Ti Bus
10:10 Terni Autostazione piazza della Rivoluzione France ATC
11:30 Perugia Terminal pizza Partiglani
13:15 Bagno di Romagna VIA Lungo Savio fronte "Euro Terme"
14:10 Cesena Autostazione p.Karl Marx
15:35 Bologna Terminal bus Piazza 20 settembre
20:50 Tarvisio cło (AT-IT)
02:15 Nickelsdorf cło (HU-AT)
10:00 Zahony cło (HU-UA)
11:20 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
13:50 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
15:10 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
16:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
18:20 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
20:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
21:40 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
23:40 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Przewoźnik: Odri
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information