Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Севилья-Чернигов

09:20 Sevilla Dworzec autobusowy Manuel Sagastizabal
12:00 Malaga Bus Station, pl.5-6
17:00 Murcia Dworzec autobusowy San Andres
18:05 Alicante Dworzec autobusowy Portugal
18:45 Benidorm Bus Station
20:30 Valencia eastacion de aut. av.M.Pidal
00:55 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
02:15 Gerona Bus Station
09:50 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
12:05 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
13:20 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
15:35 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Prywokzalna 1
17:50 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
19:15 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
21:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
23:05 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
01:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
03:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Przewoźnik: Odri
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information