Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра

Перевізник Переходько Автохід ТОВ

Усього відгуків: 67 Рейтинг: 3,4
Транспортний засіб: 2,9
Персонал: 3,8
Ціна та якість: 3,3

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 1,0
    Івано-Франківськ - Рівне

    Їхала рейсом Івано-Франківськ-Рівне-Харків 16.06.26 о 16.15.

    Поїздка жахлива - бус брудний, люк падає,. Водій Микола - хамив і сварився, набрав пасажирів без квитків і нам з квитками, купленими за 2 тижні до поїздки, довелось буквально "відвойовувати" свої 2 місця, причому одна до Тернополя змушена була сидіти на підніжці в ногах інших в кінці салону. "Кому не подобається -виходьте !" Далі водій на кожному повороті підбирав пасажирів " до повного". Добре, що перед Тернополем всіх, хто їхав на Рівне, пересадили в інший бус і решту дороги вже їхали по людськи (дякую цьому водієві, теж п.Миколі за уважність і повагу до пасажирів). Ніколи і нікому не порекомендую цього перевізника!

    INFOBUS Адміністратор сайту 18.06.2026

    Євгеніє, доброго дня.

    Описані вами обставини під час цього рейсу дійсно можуть викликати дискомфорт у дорозі, і ми повністю розуміємо ваше невдоволення. Пасажири мають почуватися впевнено та подорожувати в належних умовах на кожному етапі маршруту. Спілкування персоналу та якість обслуговування повинні бути ввічливими й професійними незалежно від ситуації.

    Зі свого боку, ми вже передали ваш відгук перевізнику, щоб він міг детально розібратися в цій ситуації стосовно культури спілкування та технічного стану транспорту для запобігання подібним випадкам у майбутньому.

    Ми дуже цінуємо вас як нашого клієнта і, щоб згладити це неприємне враження, як вибачення від нашої компанії ми нарахували бонуси на вашу картку. Ви можете використати їх як знижку на майбутні покупки (на рейси будь-якого перевізника).

    Бажаємо вам надалі лише комфортних, легких та виключно позитивних подорожей!

  • 1,0
    Рівне - Івано-Франківськ

    о роботи водія зауважень немає — він хороший. Проте сам транспортний засіб абсолютно не пристосований для дальніх рейсів. Салон вкрай незручний: навіть за мого невисокого зросту ноги впиралися в сидіння попереду. Крім того, під час поїздки водій взяв повний салон стоячих пасажирів. Поїздка пройшла в жахливих умовах

  • 1,0
    Івано-Франківськ - Рівне

    Поїздка просто жахлива. Автобус незручний, але це можна пережити. Найгірше, що пасажири купували білети онлайн за тиждень-два до поїздки і в результаті їхали стоячи 7 годин. Одна дівчинка сиділа на підлозі, маючи роздрукований квиток, який придбала заздалегіть. Водій пояснив, що так буває, ніякої проблеми в цьому не бачить, скзав що молоді люди можуть сидіти по черзі.

    Нікому б не порадила цього перевізника.

    INFOBUS Адміністратор сайту 17.06.2026

    Доброго дня, Клавдія.

    Нам шкода, що поїздка залишила у вас такі враження. Ситуація, коли пасажири з придбаними заздалегідь квитками змушені їхати стоячи або сидіти на підлозі, є неприпустимою, адже квиток має гарантувати пасажиру місце в автобусі.

    Ми б хотіли детальніше розібратися в цій ситуації. У відгуку ви зазначили, що пасажири їхали стоячи 7 годин. Уточніть, будь ласка, чи йдеться також про вас: чи було вам надано місце в автобусі, чи ви також були змушені їхати стоячи та який відрізок маршруту?

    Будемо вдячні за уточнення. Після отримання додаткової інформації ми зможемо передати звернення перевізнику для перевірки ситуації.

    Клавдія18.06.2026

    Особисто я сиділа, але мені просто пощастило, тому що я прийшла раніше. Думаю, це не змінює суті, хто сидів, а хто стояв — люди стояли з квитками! Мені було дуже шкода пасажирку, яка стояла поруч, тому ми сиділи (якщо це можна так назвати) втрьох на двох сидіннях. На щастя, біля Тернополя нас пересадили до іншого автобуса. Шикарний автобус і дуже вихований водій. Дякую йому щиро! Від поїздки з ним залишилися лише позитивні враження.

    INFOBUS Адміністратор сайту 18.06.2026

    Дякуємо за зворотний зв'язок.

    Ви абсолютно праві - різниці справді немає. Жоден пасажир в автобусі не повинен їхати стоячи чи сидіти на підлозі, адже безпека пасажирів має бути на першому місці. Ми уточнювали подробиці для того, щоб мати повне розуміння ситуації.

    Ваш відгук ми вже передали перевізнику, щоб він звернув увагу на зазначені моменти й подібні ситуації більше не повторювалися.

    Бажаємо вам у майбутньому лише легких, комфортних та приємних подорожей!

  • 4,8
    Тернопіль - Рівне

    Дуже позитивний водій.

  • 1,3
    Рівне - Івано-Франківськ

    …..

  • 4,8
    Івано-Франківськ - Тернопіль

    Все супер, гарна робота диспетчерів та врдіїа

  • 4,3
    Івано-Франківськ - Тернопіль

    Автобус зручний, водій гарний

  • 2,0
    Рівне - Івано-Франківськ

    Водії добре. Перевізник не окей. Понабирає людей більше, ніж квитків. Потім автобус ломиться посеред дороги. За 700 грн я мала би сісти в Рівному і вийти у Франику о 14:10, а не стоячи добиратись аби чимсь до жд о 16:00 із сумками в руках.

    INFOBUS Адміністратор сайту 15.04.2026

    Доброго дня, Софія!Ми б хотіли детальніше розібратися в ситуації. Уточніть, будь ласка, чи правильно ми зрозуміли, що вам не було надано сидяче місце та ви всю поїздку їхали стоячи, чи це тривало лише частину маршруту?

    СОФІЯ15.04.2026

    Через зламану запчастину, декількох пасажирів у Тернополі пересадили на інший автобус. Монастирська-Тернопіль. Водій за нас заплатив. Я стояла в дверях впродовж півгодини з валізою, сумкою з продуктами і рюкзаком на спині (дівчина 163 зросту і 53 кг), чим заважала іншим. Потім валізу забрали у багаж. Люди допомогли розмістити сумки і сісти. Що далі було з першим автобусом: коли приїхав, чи поремонтували його і так далі- я не знаю. Але водій першого автобуса робив все можливе, аби це було швидко. Просто не треба перенавантажувати транспорт і бажано зробити йому капітальний ремонт за стільки років. Люди казали, що це вже не перша поломка. Це небезпечно! Бо потяга з Рівного до ІФ нема, тому альтернативи немає й перевізники цим користуються, диктуючи свої умови. А вони не відповідають ціні 700 грн.

    INFOBUS Адміністратор сайту 15.04.2026

    Дякуємо за уточнення. Ми обов’язково передамо вашу інформацію перевізнику, щоб він звернув увагу на ситуацію та зробив усе можливе для покращення сервісу в майбутньому. Питання технічного стану транспорту та комфорту пасажирів є важливими, і такі випадки не повинні повторюватися.

    Перепрошуємо за незручності, з якими вам довелося зіткнутися та бажаємо вам лише комфортних і безпечних поїздок надалі.

  • 3,8
    Рівне - Івано-Франківськ

    Поїздка була добра

  • 4,3
    Івано-Франківськ - Рівне

    Не раз їздимо саме з вами , все завжди добре ) до зустрічі в наступних поїздках 🤗

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.