Все пройшло добре, автобус чистий, приємні водії.
Водій уважний але правда сезон відпусток, тому затримались на кордоні.
А так все дуже гарно.
Дякуємо Вам за підтримку і порозуміння.
Не задоволена !!!!20 червня мала їхати о 13:10. Автобус приїхав з запізненням на 2,5 години ,прийшлось шукати іншого перевізника щоб якнайшвидше добратись до кордону ,бо в мене далі потяг з Ужгорода . На свій потяг я запізнилась ,вартість квитків не повернули ,тому я не раджу . Запізнення більше дві години це занадто ,просто не припустимо ,щей звісно повернути вартість Квитка нереально (((
Вибачте перевізник в цьому випадку невиновний.Автобус вчасно по графіку виїхав з АС Ужгород.Всі претензії до словацької митниці чому так довго тримають автобуси на кордоні
Доброго дня, Ірино!
Ми звернулися до перевізника щодо цієї ситуації та отримали підтвердження про повернення коштів за ваші квитки. Квитки вже було анульовано, а кошти повернуто на банківську картку, з якої здійснювалася оплата.
Термін зарахування коштів залежить від роботи вашого банку та може становити до 5 робочих днів.
Бажаємо вам лише вдалих поїздок!
Щиро вдячна за вирішення моєї ситуації ! Дуже приємно отримати такий зворотній зв'язок! Бажаю щоб таких ситуацій більше не було і побільше вам вдячних клієнтів .
Дякуємо за ваші теплі слова та побажання. Ми дуже раді, що змогли вам допомогти та позитивно вирішити ситуацію!
Дай Бог!
Автобус чистий. Туалет відкритий і теж дуже чистий.
Окрема подяка водію, пану Миколі (Коля), привітний, допомагав з багажем
Доїхали до кордону з Ужгорода і переходили пішки,добирались міським транспортом,так як водій казав до 21:00,не вспіємо,а в мене в 21:00 квиток на поїзд,по графіку повинні приїхати в 14:50
Моя пропозиція до перевізника - продумати механізм компенсації вартості для пасажирів, які через об'єктивні обставини не встигли на автобус. Вчора через запізнення потягу, я вимушена була купувати новий квиток на інший рейс. Принаймні, якщо це той самий перевізник, надайте можливість переоформити квиток на пізніший рейс в той самий день.
Відмінний сервіс, водій дуже професійний та уважний, дуже задоволенi.
Постійно користуюсь.Все добре!
🌹
Їхала 11.06 напрямком Кошице- Ужгород, коли підійшла на автостанцію спитала водія чи цей автобус інфобас тому що стояв тільки алексбас, він у грубій формі відповів звідки він знає, також замість того щоб довести всіх до ужгороду на кордоні сказав «вставайте банда, ідіть на піший я вас там потім почекаю», в кінці кінців чекав інший автобус…
Просто жах
Це було жахливо. Сайт дає можливість придбати квиток і отримати QRCode. Але на вокзалі білетерша не має зчитувача. Чому білетерша? Невихована, груба тітка з базара, щоб замість вирішувати ситуацію і памʼятати про комфорт клієнтів, тільки показувала свою владу «маленької людини». За 5 хвилин до аідправлення подзвонила цитую «самій власниці інфобас», і з нею вона була така ласкава. Фу. Клієнтоорієнтовність - нуль.
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Дякуємо Вам за позитивний відгук.