Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Миргородський М. В. › Київ - Олександрія
Це був просто жах(( Водій на ділянці з ямами говорив по телефону(( З кондиціонеру текла вода нам на голову( Двічі водій робив обгін на підйомах( Перший і останій раз скористалися(
Миргородський М. В. › Київ - Жовті Води
Авто комфортне та чисте, поїздка загалом пройшла добре. Доїхали навіть на годину раніше, ніж було зазначено в квитку. Також приємним плюсом було те, що під час п’ятигодинної дороги водій двічі зупинявся на заправках, щоб пасажири могли сходити в туалет. Після прибуття в місто призначення водій також розвіз пасажирів по зручних районах міста, що було дуже зручно. Окремо варто зазначити, що при купівлі квитка напряму у водія поїздка виходить дешевше приблизно на 100 грн.
Але були й моменти, які не сподобалися. Водій неодноразово порушував правила дорожнього руху та часто відволікався на телефон під час руху, що викликало занепокоєння щодо безпеки пасажирів. Також пасажирам було заборонено перекушувати в салоні авто, однак сам водій їв сухарики з різким запахом, який відчувався по всьому салону.
Миргородський М. В. › Киев - Александрия
Коли замовляла квиток, на фото був двоповерховий автобус із туалетом, а приїхав мікроавтобус "Мерседес' спринт?. Але, хочу зазначити, що водій був дуже привітний, сам погрузив багаж, доїхали швидко, раніше на 50хв
ніж було вказано у квитку, їхала із Київа до Олександрії.
Миргородський М. В. › Жовті Води - Одеса
Все,як завжди,на висоті.
Миргородський М. В. › Кропивницький - Київ
Повністю задоволений поїздкою. Водій привітний, ввічливий чоловік.
Миргородський М. В. › Кривий Ріг - Одеса
Перевізник відмінний!!!
Миргородський М. В. › Кривий Ріг - Одеса
Водій уважний , веселий і ввічливий, все сподобалось .Рекомендую.
Миргородський М. В. › Кривой Рог - Одесса
Дуже гарний перевізник, ввічливі водії, спасибі Вам.
Миргородський М. В. › Київ - Сміла
Все супер,водій ввічливий та доброзичливий ,усім рекомендую.
Миргородський М. В. › Миколаїв - Кривий Ріг
Водій дуже голосно розмовляв - лемент і" базар " всю дорогу. Ще й кацапською мовою. По часу - запізнення з заявленому в квитках хвилин на 40.