Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Nikolas-Trans 12 › Полтава - Кривий Ріг
Дякую за гарний сервіс.Все сподобалось.Було б ще краще,коли б були вказані місця в ел.білеті.
Nikolas-Trans 12 › Odesa - Znamianka
Автобус запізнився більше ніж на 7 годин. При бронюванні не було про це попереджено.
В цілому автобу зручний, але був запах с туалету.
Якщо автобус йде з запізненням, треба попереджати про це перед підтвердженням бронбваннч, а не після оплати
Nikolas-Trans 12 › Кременчук - Полтава
Дуже вдячний водію, комфортна дорога була. Водій попередив про приїзд, в салоні було чисто. Велика вдяка водію
Nikolas-Trans 12 › Кривий Ріг - Полтава
Дуже жарко! Не має кондиціонеру 21 століття! Маршрутне таксі пасажирів підбирали біля кожного стовпа,переповнена маршрутка стоячі пасажири,повна задуха,кисню нуль.
Nikolas-Trans 12 › Odesa - Poltava
Комфортабельний та охайний автобус.водії справжні професіонали і дуже ввічливі.окрема подяка диспетчеру компанії за координацію поїздки
Nikolas-Trans 12 › Полтава - Кривий Ріг
Найкомфортніша моя поїздка ! Рекомендую
Nikolas-Trans 12 › Полтава - Дніпро
Автобус запізнився. Виїхав пізніше графіку. Приїхав теж невчасно.
Білет дорого.
Nikolas-Trans 12 › Петриківка - Полтава
Дуже комфортний автобус, були здивовані. Водій максимально приємний, дякую 😊
Nikolas-Trans 12 › Камʼянське - Кривий Ріг
Все пройшло чудово. Доїхали швидко.
Nikolas-Trans 12 › Полтава - Кривий Ріг
Поїздка з Полтави до Кривого Рогу і назад пройшла непогано, без нюансів загалом. Кілька моментів не сподобалось: 1. Команда перевізника не змогла надіслати номер автобуса на вайбер, бо зазначений був інший номер. Тут згодна, є і мій провтик. Але дуже перехвилювалася зранку до відправлення, бо не мала ніякої інформації, а для мене було це важливо.
2. Це насправді маршрутне таксі. Тобто буквально водій підбирає пасажирів на кожній розвилці, зупинці, повороті і висаджує так само. Що тягне за собою, звісно, збільшення часу поїздки десь іще на півгодини. Але то таке, ясно, що між селами доїхати нема чим, тому люди користуються можливістю, сама колись така була)
Загалом поїздка нормальна. Дякую водієві