Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
-ФОП ДІДЕНКО Є.Ю. › Кривий Ріг - Словянськ
Комфортний супровід, чистий салон. Водій уважний до пасажирів, багажу.
Довезли з вітерцем)
Додам ще, що можуть бути пересадки на інші автобуси навіть якщо це не вказано. Але це абсолютно нормальний момент. Водій особисто супроводжує до наступного автобуса та передає пасажира наступному водієві.
З цим ніяких проблем не має, навпроти корисно вийти подихати свіжим повітрям та поїхати далі)
Все було добре, не так як у відгуках нище, можливо новий водій? Бо як то кажуть "який капітан - такий корабель", на момент моєї поїздки - екіпаж відмінний.
-ФОП ДІДЕНКО Є.Ю. › Одеса - Дніпро
Жахливий перевізник, перший раз за все життя їхали з такими проблемами.
1. Квитки коштували майже на 400 грн дорожче за інші, але місць на рейсах не було, тому довелося брати ці. До Дніпра з Одеси 1100 грн майже.
2.Виїзд з Одеси був невчасний, в квитках 21.20-виїхали о 22.30.
3. Все дуже неорганізовано, автобуси табличок маршруту немає - нерегулярні перевезення.
4. Пересадка не була вказана при покупці квитків, роздрукувала і на тобі, вже є пересадка. Маршрут на сайті в деталях не вказаний, місця вибрати неможливо.
Прийшли ми десь за 20хвилин до відправлення, бачу людей стоїть точно не на один автобус....приїхали кілька автобусів, куди сідати незрозуміло. Диспетчер повідомив номер автобуса, але на зупинці був зовсім інший. Сказали сідати в будь-який....ми сіли у великий, бо в спрінтері,то взагалі жах їхати. Потім повідомили, що буде пересадка в Баштанці....якої не було вказано....увага, в 3.00 на заправці пересадка, в такий самий автобус ноунейм.
Водії з себе відповідальність повністю знімають, пишіть на сайтах відгуки дзвоніть диспетчеру, ми ні в чому не винні.....нам сказали вести і все!!!!
Люди в автобусі їхали не тільки до Дніпра, а як виявилось до Запоріжжя, Кременчука, Харкова, Полтави...їх ще раз пересаджувати повинні були в Дніпрі. Це все треба повідомляти, а не по факту це все розказувати, бо ніхто нічого не знав!
Як сайт, який продає такі квитки не надає інформацію по це все...???? Спілкувавшись з людьми, вони їхали і в Одесу цим рейсом, була така сама ситуація. Всі знервовані дуже, бо всім треба нормально доїхати...а не ось це все.
Після того, як я купила квитки, то вже побачила погані відгуки, але міняти не стала, а треба було довіряти своїй інтуїції.
П.с.: дякую операторам інфобус, що були на за"язку весь час вночі і виясняли цю всю ситуацію, бо на інших сайтах, коли купуєш квитки нічого не допоможуть. Сподіваюсь, що мій відгук буде опубліковано.
-ФОП ДІДЕНКО Є.Ю. › Одесса - Кривой Рог
Комфортний мікроавтобус, ввічливий і уважний водій. Оцінка 10 із 10 . Дякую за таких перевізників!
-ФОП ДІДЕНКО Є.Ю. › Одесса - Днепр
Дуже не раджу цього перевізника. Водій просто нехтує правилами дорожнього руху, палить за кермом та розмовляє по мобільному під час руху. Ще й цілковите хамло.