Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Mandryka Ye.M. › Тростянець - Київ
Швидко і комфортно, все сподобалось, доїхали раніше ніж планували!
Mandryka Ye.M. › Тростянець - Київ
НЕГАТИВ!!!
Замовила і сплатила квиток на 04:20 04.05. Тростянець - Київ. У звʼязку із перенесенням дати операції двічі довелося переносити поїздку. Диспетчери погодили перенесення (попередньо обговоривши це із власником маршруту), проблем не було. Ніяких додаткових умов мені не повідомили.
Але!!! Пізно увечері напередодні поїздки диспетчери мені повідомили, що місць із Тростянця немає. Що я можу їхати з Тростянця або сьогодні ввечері десь о 22:00 або завтра о 12:00. Я попросила, щоб мене набрав власник маршруту для зʼясування питання. Він набрав і почав мені розповідати, що місць з Тростянця немає. Якщо хочу поїхати в Київ зазначеним рейсом, то тільки з Охтирки.
Тон розмови негативний. З обох сторін. Власник вказував мені на те, що було багато перенесень і що у нього немає місць, немає можливості забрати з Тростянця і т.д.
В результаті я сама доїхали до Охтирки і звідти уже маршруткою ФОП Мандрика на Київ.
Маршрутка старого формату, незручна. Сидіння низькі, неможливо комфортно їхати.
До водія - жодних зауважень. Віз обережно.
Сподіваюсь, що більше ніколи не доведеться користуватися послугами цього перевізника!!!
Будемо дуже раді, якщо Ви знайдете перевізника який задовольнить усі Ваши потреби
З нашої сторони теж маємо з'ясувати ситуацію. Квиток був куплений на 04.05.2026 як і зазначила клієнтка. Напередодні клієнтка попросила перенести квиток на 18.05.2026, адже у неї операція і вона дуже погано себе почуває. Запиту на перенесення по програмі не було, але з точки зору людяності ми погодили перенесення з керівництвом, пішовши людині назустріч. 18 числа людина теж не мала змогу поїхати. Диспетчер уже за своєю ініціативою перенесла квиток на 25.05.2026. Але клієнтка знов перенесла, на 08.06.2026. Тобто квиток був перенесений 3 рази, людина поїхала більш ніж через місяць після придбаного квитка.
На прохання піти вже нам назустріч і поїхати з Охтирки, адже у машини і водія не буде фізичної можливості забрати її по перенесеному квитку саме з Тростянця, отримали тонну хейту та негативу
Можливо, з нашої сторони теж було неправильно стільки разів йти назустріч, адже це не передбачено умовами купівлі квитків. Наступного разу ця ситуація буде нам уроком і рішення будуть вже інші
Переносили 2 рази, а не 3 рази.
Під час мого дзвінку щодо перенесення поїздки 03.05 (неділя) я повідомила, що 04.05 (у робочий день) клінікою буде погоджена нова дата операції 18.05 або 25.05, і тоді я повідомлю точно, на яку дату перенести квиток. Тому диспетчер спочатку поставила 18.05, а потім вже остаточно у понеділок 04.05 перенесла на 29.05.
Ще раз повторюю: ніяких додаткових умов щодо переносу я не отримала.
Спочатку ввечері перед плановою поїздкою мені подзвонила диспетчер і сказали чекати завтра о 04:20 біля магазину «Тростинка», а потім різко ситуація змінилася, коли зʼясувалося, що білет перенесено.
Вважаю неприйнятним виставляти Клієнту нові умови пізно ввечері напередодні поїздки, використовуючи аргумент, що у мене взагалі дата білету місячної давності.
Переносили 2 рази, а не 3 рази.
Під час мого дзвінку щодо перенесення поїздки 03.05 (неділя) я повідомила, що 04.05 (у робочий день) клінікою буде погоджена нова дата операції 18.05 або 25.05, і тоді я повідомлю точно, на яку дату перенести квиток. Тому диспетчер спочатку поставила 18.05, а потім вже остаточно у понеділок 04.05 перенесла на 29.05.
Ще раз повторюю: ніяких додаткових умов щодо переносу я не отримала.
Спочатку ввечері перед плановою поїздкою мені подзвонила диспетчер і сказала чекати завтра о 04:20 біля магазину «Тростинка», а потім різко ситуація змінилася, коли зʼясувалося, що білет перенесено. Мене НЕ ПРОСИЛИ ПІТИ НАЗУСТРІЧ, бо у водія немає можливості мене забрати з Тростянця. У відгуку я чітко написала, що саме мені було повідомлено.
Вважаю неприйнятним виставляти Клієнту нові умови пізно ввечері напередодні поїздки, використовуючи аргумент, що у мене взагалі дата білету місячної давності.
Mandryka Ye.M. › Охтирка - Київ
Транспортний засіб прибув з запізненням майже на годину. Душно. З дитиною дуже було не комфортно.
Mandryka Ye.M. › Охтирка - Київ
Дякую.все було добре.Поїздкою задоволений.Ввічливий персонал,попередив на передодні.Їхав із комфортом ,водій дуже добра і відповідальна людина.На вимогу пасажирів зупинявся.Дякую за такий сервіс.Рекомендую вашого перевізника.Користуюсь в перше ,але буду рекомендувати своїм друзям.
Mandryka Ye.M. › Київ - Миргород
Їздила цим маршрутом не вперше, задоводена завжди!!! Водіям велика окрема вдячність- за професіоналізм та терпіння!!!
Mandryka Ye.M. › Тростянець - Київ
Бус доволі старий і незручний. Ціна невиправдана.
Mandryka Ye.M. › Миргород - Київ
Автобус прибув вчасно, водій ввічливий, уважний,засмутила логістика - 50км було відсутнє місце. Але в цілому все було добре.
Mandryka Ye.M. › Охтирка - Київ
З Охтирки бусик непоганий. Все добре, як для воюючої країни. В майбутньому треба новіший бус, з гарними сидіннями, які можна опускати.
Mandryka Ye.M. › Миргород - Київ
В дорозі сподобалось, водій професіонал,часті зупинки на каву,рекомендую
Mandryka Ye.M. › Київ - Тростянець
Транспорт просто жах. За меншу ціну у мене були поїздки краще і комфортніше.