Задоволена цим маршрутом. При нагоді намагаюся обирати саме цього перевізника. Вдячна. Комфортно,динамічно.
Все сподобалось, бігла з потягу ,водій чекав. Дякую. Буду користуватись ще.
Сподобалася якість автобуса, уважність водія. Доїхали швидко, без пригод Дякую!
Дякуємо за відгук!💕
Дякуємо за відгук!💕
Чудова поїздка
Дякуємо за відгук!
🫶🏻🫶🏻
Дякуємо за оцінку нашої роботи!💕
Оцінюю поїздку на одиницю. Водій не хотів представити мені місце. Говорив, що мого квитка нема в системі, і взагалі
невідомо, де я його придбала. На моєму місці сиділа жінка, яка відмовилася показати мені свій квиток. Вважаю, що вона придбала квиток у водія за готівку. Водій поводився дуже нечемно, ображав, казав, що я неадекватна. Говорив, що інтернет треба відключити, і взагалі він зараз нікуди не поїде. Я зателефонувала перевізнику, і він підтвердив, що мій квиток дійсний.
Вибачте за незручності.Додаток у водія перевірений.Дякуємо за відгук.
Дуже удобно коли скидають геолокації зупинки де сідати на автобус . Дякую
Дякуємо за відгук!
Уважний водій, вчасно приїхали.
Дякуємо за відгук!
Водій поїхав без мене. Хоча в квитку є мій номер телефону. І також я попередньо звонила диспетчеру та попереджала, що можем затриматися на кілька хвилин, бо біжим з потяга. На цього водія вже скарги не вперше. Він просто дуже неприйнятно себе поводить.
Водій чекав вас 10 хвилин, але є розклад.На жаль чекати більше 10 хвилин автобус не може,.
В 8:28 ми були на зупинці. Автобуса не було. Ми сіли в інший автобус і побачили ваш автобус попереду потім. Тобто він поїхав і нас не чекав. В квитку є мій номер телефону, якби він нас чекав, то міг би затефонувати.
Ви були на той час поза зоною.
Некоректна інформація з вашої сторони.
Поїздкою задоволена, встигла на пересадку) дякую
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Дякуємо вам за відгук!