Їхали з Бухареста на Київ 09.06.26, автобус ВН0770ОО. Грубий водій, поводив себе по хамськи. Одна людина у водія в переліку була записана 2 рази, і коли вона вже відмітила свій квиток у водія і сиділа в автобусі, телефонував диспетчер і доказував їй що її в автобусі немає, змусив ідти до водія і відмічатись другий раз. Місця, які зазначені в заздалегідь купленому білеті, не дотримуються. Водій реагує криком "девушка какие места, какие билеты, не интересует что у вас там, занимайте свободные". На питання куди багаж (багажний відсік з боку посадки в автобус був зачинений) відповідь в такому ж тоні. В Одесі була пересадка на інший автобус, без попередження і без нормальної організації - просто при зупинці в Одесі водій невиразно пробуркотів "хто на Київ швидко виходимо забираємо багаж, ваш автобус отам" і помах рукою в бік, де стояло багато автобусів, в результаті ледве встигли вчасно знайти потрібний і пересісти. Ризики залишитись в Одесі були великі, адже перевірки чи всі пасажири перейшли немає жодної. З плюсів - ми все ж таки доїхали; диспетчер перед поїздкою надсилає смс з даними по автобусу та локацію його відправки.
Сидіння взагалі не удобні, взагалі немає місць для ніг, просто 20 годин було аду!
Все було добре, є лише прохання до диспетчера повідомляти пасажирам про затримки і зміну зупинки через вайбер або смс.
Зручно , приємно і це дуже радує , бо приходиться багато їздити і був неприємний досвід іншого перевізника , дякую ?
Дякуємо. До Нових зустрічів
Все добре, автобус чистий, доїхали нормально, без затримок на кордоні.
Почнемо з того, що навіть оцінку поставити не має за що! Бо цей перевізник свою послугу так і не виконав! Це просто ЖАХ якійсь! Для мене це був новий негативний досвід, про те як компанії перевізнии будують свою клієнтоорієнтованість! Щоб було зрозуміло, що мій відгук реальний я напишу номери квитків і дату відправлення. В мене виникла проблема з перевізником GOLDBUS, рейс Бухарест(ОТОПЕНІ) - Одеса 12.08.2025р. об 20:00 ідентифікаційний номер 2934905355, електронний квиток 11661411 та 11661410. Спочатку не попередили, що автобус затримується, поки я не подзвонила і це вже негатив. Об 20:13 вже зателефонувала я на номер +380971088877 диспечерка сказала, що автобус затримується через те що де які дороги в центрі Бухареста закриті, там проходив веломарафон (в принципі адекватна затримка, ну ОК!) і автобус точно буде в 20:40. Але його не було,і я знову зателефонувала до диспетчерки - і мені повідомили, що мій автобус вже поїхав і нахабно запитали: "де ви були?, чому він забрав 17 пасажирів, а вас ні?" на моє питання: "чому мене ніхто не набрав і не шукав?" я взагалі не отримала відповіді. Щоб було зрозуміло я знаю аеропорт ОТОПЕНІ дуже добре, знаю де зупиняються автобуси, де їх шукати. І "зупинку під мостом" в ОТОПЕНІ ні з чим не сплутаєш. Ми з донькою чекали на цей рейс з 19:30! Жодних повідомлень - коли вони будуть, чому вони затримаються, просто, що автобус затримується, жодної турботи про пасажира, жодних пошуків, коли ми не з'явились на посадку, ПРОСТО ЖОДНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ! І це мабуть більш за все і зачіпило, гроші отримали і до побачання -раді були запропонувати вам свої послуги! Клієнтоорієнтованість на вищому рівні! А ще сама діспетчерка, або менеджерка (телефон якої був указан, як контактний) була дуже неприязна, незапропонувала жодної допомоги, в кінці скала "вам повернуть гроші!" і кинула слухалку... Через такі дії в мене зірвалась важлива зустріч, навіть з урахуванням всіх можливих форс-мажорів на кордоні я ні як не очікувала, що з самим перевізником в мене будуть проблеми, на важливу зустіч я не попала(((. Тому самі робіть висновки, чи їхати з цим перевізником чи ні! Як мінімум не сплачуйте за квиток поки не впевнетесь, що автобус до вас доїхав і вас знайшов. Була б моя воля поставила їм: -10 балів! З позитивного чекаю на повернення коштів, але теж через які нерви мені треба було це пройти! Дякую INFOBUS за реакцію у вирішенні цієї ситуації.
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Ситуація, яку ви описали, дійсно є неприємною, і ми щиро шкодуємо, що вам довелося зіткнутися з такими обставинами. Ми розуміємо, що довге очікування, зірвані плани та необхідність купівлі нових квитків можуть спричинити значний стрес.
Ми перевірили ваше замовлення і квитки було анульовано, а кошти будуть повернуті на картку, з якої здійснювалась оплата. Зазвичай зарахування коштів залежить від роботи банку та може тривати до 5 робочих днів.
Ми передали ваш відгук перевізнику, щоб він міг вжити заходів, аби уникати подібних ситуацій у майбутньому.
Просимо вибачення за завдані незручності та бажаємо вам надалі мати лише приємний та комфортний досвід подорожей.
З повагою, INFOBUS!
Автобус запізнився на годину, оператор постійно був не на звʼязку
Автобус запізнився на 1.5 годин і ми не встигли на інший автобус. Кордон процшли вчасно, але на зворотньому шляху водій часто зупинявся та підбирав людей. Тому приїхали значно пізніше заявленого часу прибуття.
Автобус запізнився на годину, але приїхав і довіз до Києва.
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Дякуємо за відгук. В даній ситуації розберемося та приймемо усі необхідні запобіжні міри.
Окремо, зауважимо, що обовязково приймемо ситуацію до уваги, буде повідомлення до керівництва. Зі свого боку компанія приносить вибачення за певні незручності.