Поїздкою не задоволена,тому що,моя сімʼя вимушена була стояти,а не сидіти,так як водій взяв зайвих пасажирів які їхали на Київ,якраз три особи,це вже вияснилося в місті Черкаси ,після того як я почала писати скарги на перевізника,водій цих трьох пасажирів пересадив в інший автобус,той що йде на Київ,бо наша маршрутка йшла за рейсом Словʼянськ- Канів,ті люди не мали ніякого відношення до цього рейсу,мій чоловік тримав дві валізи стоячи біля дверей, тому прошу повернути мені кошти,водій в той день гарно заробив на людях які їхали на Київ
Не задоволений!!! Не вірно вказана адреса звідки мав їхати. Прочекав в Миколаєві на Автовокзалі, пр. Богоявленський, 21 около 40 хв. автобус так й не приїхав!!!!! В ітозі: згаяний час і втрачені кошти. Через це спізнився на 2 год. до місця призначення!!!!!!!
Доброго дня, Іван.
Ми хочемо детально розібратися в описаній ситуації, тому вже направили перевізнику запит для уточнення обставин та перевірки інформації щодо місця посадки. Також ми попросили перевізника розглянути можливість повернення коштів за квиток.
Щойно отримаємо відповідь, обов’язково повідомимо вас про результати на електронну пошту.
Все добре,але погано що не має зарядки,і що не завжди є місце, треба більший автобус
Ввічливий, тактовний водій. Поїздкою задоволена. Приїхали пізніше зазначеного в квитку часу із- за довгих перевірок на КПП.
Рейс відмінили кошти не повернули
Більше ніколи не купуватиму квитки
Доброго дня, Володимире!
Ваші квитки було анульовано, а кошти будуть повернуті на карту, з якої здійснювалась оплата. Термін зарахування залежить від роботи вашого банку і може становити до 5 робочих днів.
Також, у якості вибачення за завдані незручності, на вашу карту клієнта було нараховано бонуси, які ви можете використати як знижку при майбутніх покупках (на рейси будь-якого перевізника).
Просимо вибачення за незручності та бажаємо вам у подальшому лише комфортних і вдалих поїздок.
Незадоволений. Рейс скасували за поломки авто. Кошти не були повернуті. І інших рейсів не було.
Доброго дня, Петро!
Ситуація, коли рейс скасовується і немає альтернатив, дійсно створює додаткові незручності. Нам щиро прикро, що ви опинилися в такій ситуації.
Ми звернулися до перевізника, і він підтвердив скасування рейсу у зв’язку з технічною несправністю автобуса. Ваш квиток було анульовано, а кошти будуть повернуті на карту, з якої здійснювалась оплата. Термін зарахування залежить від роботи вашого банку і може займати до 5 робочих днів.
Також, на вашу карту клієнта були нараховані бонуси, які ви можете використати як знижку при майбутніх покупках (на рейси будь-якого перевізника).
Просимо вибачення за незручності та бажаємо вам у подальшому лише комфортних і вдалих поїздок.
Жахливо - це м'яко сказано. Водієм зі сміли до Дніпра був навіжений старий, що бачив душ востаннє влітку. Він розмовляє з пасажирами лише криком, потім тихо кляне їх, поки їде, сам до себе. На мене волав на заправці, потім вголос материв в автобусі .
Я військова, вихідні в нас рідкісні та дорогоцінні, і отак я провела свій.
Ніколи знов не сяду до цього перевізника, не дивлячись на те, що від Дніпра до Павлограда нас віз дуже приємний водій.
І ніколи не їхатиму інфобусом, бо спілкуючись під час інциденту з підтримкою, з'ясувала, що "вони не мають впливає на перевізника" і все, що можуть, це "попросити диспетчера поговорити з водієм"
Доброго дня, Анастасіє!
Насамперед хочемо щиро перепросити за ситуацію, з якою ви зіткнулися під час поїздки. Нам дуже прикро, що через поведінку водія у вас залишилися настільки негативні враження, особливо з огляду на те, наскільки цінним є ваш час відпочинку.
Ми повністю погоджуємося з вами, що подібна поведінка є неприпустимою. Спілкування водія з пасажирами має бути виключно ввічливим та професійним.
Ми перевірили інформацію та бачимо, що ви зверталися до нашої служби підтримки під час поїздки. З нашого боку одразу було передано інформацію диспетчеру перевізника для реагування та проведення відповідної роботи з водієм.
Хочемо також пояснити, що ми як сервіс бронювання не маємо прямого впливу на дії водіїв під час виконання рейсу. Водночас ми завжди реагуємо на подібні звернення: передаємо їх перевізнику, контролюємо розгляд ситуації та наполягаємо на покращенні якості обслуговування. Такі відгуки не залишаються без уваги.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому в якості вибачення від нашої компанії на вашу клієнтську картку було нараховано бонуси, які ви можете використати як знижку при майбутніх покупках (на рейси будь-якого перевізника).
Бажаємо вам у майбутньому лише спокійних, комфортних і безпечних поїздок!
Я більше не замовлю тут квитки, вчора я спішив на рейс в Одесу, але мені прийшлося дуже довго ждати водія, потом я звонив не раз і він казав що в дорозі, але потім сам звонить і каже що у нього зламався автобус, я все розумію, но він міг сказати в перший же раз як я йому звонив, із за цього всі плани які я планірував вчора пішли в мусорку.
Вибачте за незручності, таке трапляється тим паче зараз доріг не має, спочатку водій затримувався, а потом зламалось авто, наперед це передбачити ніхто не міг.
Доброго дня, Владиславе!
Ми звернулися до перевізника, і він підтвердив поломку автобуса. Квиток уже анульовано, а кошти будуть повернуті на картку, з якої ви здійснювали оплату, протягом 5 робочих днів.
Перепрошуємо за завдані незручності та щиро бажаємо вам надалі лише комфортних і вдалих поїздок.
Скасували рейс і не повідомили
Ще й гроші за квиток не вернули
Доброго дня, Романе.
Ми звернулися до перевізника для уточнення ситуації, і він підтвердив, що рейс дійсно було скасовано через поломку автобуса. Квиток уже анульовано, а кошти будуть повернуті на карту, з якої ви здійснювали оплату. Термін зарахування коштів залежить від роботи вашого банку і може становити до 5 робочих днів.
Просимо вибачення за створені незручності та бажаємо вам надалі лише вдалих поїздок!
Не коректно вказується час в дорозі. І платформу відправлення довелося у довідковому дізнаватися.
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Доброго дня, Наталіє! Щиро перепрошуємо за незручності, з якими вам довелося зіткнутися під час поїздки. Це зовсім не той рівень сервісу, який ми прагнемо забезпечувати нашим пасажирам.
Ваше звернення вже перебуває в роботі, і ми звернулися до перевізника з проханням розглянути можливість надання компенсації за завдані незручності. Щойно отримаємо відповідь від перевізника, одразу повідомимо вас на електронну адресу, вказану під час бронювання.