Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Автотранс-Україна ТОВ › Одеса - Ізмаїл
Все добре, поїзка прошла відмінно. Одне рейс на 10:15 на який придбав квіток з'єднали з рейсом на 11:00 . Так могли повідомити хоча на пошту.
Автотранс-Україна ТОВ › Одеса - Ізмаїл
Мій рейс 01.04.2026 року Олеса-Ізмаїл на 8.30 ранку. Тупо відклали по волі мабуть власника автобуса, пересадивши вже всіх пасажирів в інший мікроавтобус. З ВІДПРАВКОЮ ЩЕ ЧЕРЕЗ ГОДИНУ. Коли я запитала... чому я маю чекати ще годину ( я купувала квиток на цей час, бо приїхала з потяга ), мені з " наїздом " відповіли, " ВИ ШО, НЕ БАЧИТЕ ЦІНИ НА ДІЗЕЛЬ ????". ( тільки на російській мові ). На мою відповідь,що я маю квиток, я за нього заплатила і теж живу в цьому світі, з цінами на " ДІЗЕЛЬ ", мені ще більш хамскі відповіли, шо таке тепер норма. Було доволі холодно чекати ще годину .
Автотранс-Україна ТОВ › Одеса - Ізмаїл
Перевізник не взяв мене і мою подругу, не рекомендую
Тетяна, доброго дня!
Ми хотіли б детальніше розібратися в цій ситуації. Будь ласка, уточніть, з якої причини перевізник відмовив вам у поїздці?
Ця інформація допоможе нам перевірити обставини та детальніше розглянути ваше звернення.
Автотранс-Україна ТОВ › Ізмаїл - Одеса
Єдиний для мене особисто мінус, це гучна музика .
Автотранс-Україна ТОВ › Ізмаїл - Одеса
Дякую. Було тепло, спокійно. Водій уважний.
Автотранс-Україна ТОВ › Ізмаїл - Одеса
Поїздка пройшла чудово, швидко, в автобусі можна відпочити, тепло дуже, все сподобалось, буду звертатися ще не раз!!!
Автотранс-Україна ТОВ › Одеса - Ізмаїл
Білет був на 7:30, автобус поїхав о 7:00. Тому якщо плануєте щось на час - не рекомендую
Автотранс-Україна ТОВ › Ізмаїл - Одеса
Чудово авто, ввічливий водій, доїхала з маленькою дитиною дуже комфортно
Автотранс-Україна ТОВ › Ізмаїл - Одеса
Доброго дня! Щиро дякую за професійний підхід та турботливе ставлення! Рекомендую цю компанію.
Автотранс-Україна ТОВ › Одеса - Ізмаїл
Водій добрий і приємний. Все було безпечно і швидко