Бронювання автобуса жахливе. Квитки були заброньовані та одразу оплачені, але місць не вистачило. Виходить, це як лотерея: хто перший зайшов — той і сів, незалежно від того, чи оплатив квиток завчасно, чи просто заплатив водієві.
Зранку не змогли сісти 3 людини. На рейс о 13:30 не влізло вже 6 людей. Двом хлопцям довелося їхати стоячи, хоча не думаю, що це дозволено правилами дорожнього руху.
До водіїв претензій немає — вони чудові, ввічливі та стараються допомогти пасажирам. Але організація перевезень і система бронювання — на нулі. Складається враження, що керівництву просто байдуже на людей та їхні проблеми. Люди обурені такою ситуацією.
Їхала 2 травня в 7 ранку з Одеси до Сміли .Все добре,водій хороший,терпеливий.Дякую
Дякую, дуже приємно. Звертайтесь
Обов'язково тільки з вами буду організовувати поїздки! Тільки в слідуючий раз підключіть мені інтернет будь ласка 🙏🤣
Обов'язково тільки з вами буду організовувати поїздки! Тільки в слідуючий раз підключіть мені інтернет будь ласка 🙏🤣
Дякую, зробимо
З вами було дуууууже приємно їхати,а особливо мені сподобався ваш безлімітний позитив який мені дав зарядку енергії на весь день! Ви супер!
Все дуже добре.
Дуже-дуже ввічливий водій
Дякую.дуже приемно.
Дякую за відмінний сервіз.
Дякую, приемно. Звертайтеся
Чудовий перевізник, Все було вчасно, швидко, комфортно, без затримок
Дуже задоволена
Окрема подяка водію дяді Саші за цю поїздку
Рекомендую!
Дякую .Ви найкращі
Приїхали вчасно, водії відгукувалися на всі прохання, дуже приємні. В автобусі працював туалет, що було дуже зручно, окрема подяка за це.
Єдине, що ніхто не зателефонував за день до виїзду та, на жаль, була неочікувана пересадка в інший автобус.
А так, усе ок.
Дякую за позитивний відгук. Перепрошую, що була пересадка, ну вона була протягом 5 хв., речі ми перегружаем в таких випадках самі для комфорту пасажирів.
Чистий охайний транспорт. Привітні водії. Дотримуються інтервалу часу. Швидко, зручно, комфортно.
Дякую Якщо Потрібно Звертайтесь
Маршрут Черкаси - Одеса.
Хочу окремо подякувати водію за його людяність і професіоналізм.
Дуже уважний до пасажирів, завжди готовий допомогти, спокійний у будь-якій ситуації. Відчувалось, що для нього важливий комфорт і безпека людей, а не просто виконати роботу. Це створює особливу атмосферу довіри. Дякую.
Велике Дякую .Дуже приемно .Якщо потрібно звертайтесь
Все чітко за розкладом
Автобус комфортний, як на свій клас
Але!!!! Водій дядя Саша має бути обережнішим
Він не витримує дистанцію
Був дощ та мокра дорога, декілька разів було екстрене гальмування, мало не влетіла під сидіння попереду
Відгуки негативні! Перевізник не попередив, що відміняється рейс.
Перепрошую!Як так ?поїздка була Скасована?Поіздка Була МИ ЇХАЛИ,Може просто У Вас не Вийшло Поїхати ?
Доброго дня, Павло!
Ми дійсно бачимо, що спочатку була отримана інформація про те, що даного рейсу не буде, однак перевізник здійснив заміну транспорту, і вас мали забрати іншим рейсом.
Будь ласка, уточніть, чи вдалося вам все ж скористатися поїздкою?
Будемо вдячні за зворотний зв’язок, щоб мати можливість детальніше розібратися в ситуації.
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Доброго дня, Вікторіє! Дякуємо, що звернули нашу увагу на цю ситуацію та детально її описали.
Розуміємо, наскільки неприємною може бути ситуація, коли заздалегідь придбаний квиток не гарантує належних умов поїздки. Нам важливо розібратися в цьому випадку.
Підкажіть, будь ласка, чи вам також довелося їхати без посадкового місця? Якщо так, уточніть, будь ласка, на якому відрізку маршруту це сталося.
Ця інформація допоможе нам перевірити деталі рейсу та передати їх перевізнику для з’ясування обставин.
Будемо вдячні за вашу відповідь