Перевозку здійснював не справний транспорт.
Поїздкою задоволена.. Водії чемні. Автобус чистий. Сидіти зручно. Було приємно і комфортно. Час сплинуа непомітно. Дякую усім працівникам.
дякуємо за відгук! до нових зустрічей з Поїхали ЩЕ!
Їхали і туди, і назад, обидва рази з водієм Олександром. Залишились задоволені, вміє організувати людей по місцях, гарно їде, ввічливий. Автобус був чистий, в цьому плані все добре. Особисто нам сподобалось)
Дякуємо Вам за такі приємні слова:) Обовʼязково передамо Олександру Ваш відгук. І будемо раді бачити Вас ще на наших рейсах :)
Поїздка була супер.
Щиро дякуємо за такий коментар. До зустрічі на наших рейсах)
Поїздка супер , комфортно , водій дуже чемний
Дякуємо за зворотній звʼязок в теплі коментарі. Будемо раді бачити Вас ще на наших рейсах )
Все добре.
Послуга надана якісно
дякуємо за відгук! до нових зустрічей!
!
Дякую, все швидко і зручно!
Дякуємо за відгук) Будемо раді бачити Вас ще на наших рейсах.
Комфортна поїздка, зручний графік.
Дякуємо за відгук:)
Бажано додати чистоти у салоні та заборонити пасажирам їсти беляші, копчені ковбаси, морозиво у салоні, а також нетверезих пасажирів висаджувати.
Доброго дня.
Миколаїв є п’ятою зупинкою на нашому маршруті. Із Запоріжжя автобус виїзджає чистим як ззовні, так і всередині. Попри регулярне прибирання транспорту, інколи до кінця маршруту в салоні можуть залишатися сліди перебування попередніх пасажирів. На жаль, не всі користуються вологими серветками та прибирають за собою сміття, тому такі ситуації трапляються.
Щодо вживання їжі в автобусі — ми не можемо повністю заборонити пасажирам харчуватися під час поїздки, адже маршрути є тривалими, і люди можуть відчувати потребу перекусити. Водночас дотримання елементарних правил етики та чистоти в салоні значною мірою залежить від самих пасажирів.
Стосовно осіб у стані алкогольного сп’яніння: наша компанія не допускає до поїздки пасажирів, які перебувають у нетверезому стані та поводяться агресивно, провокативно або створюють дискомфорт чи небезпеку для інших учасників поїздки. Якщо ж людина не порушує громадський порядок і не заважає оточуючим, рішення щодо її перевезення приймається індивідуально відповідно до ситуації.
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, з чого Ви зробили такий висновок? Бо у нас транспорт був справний, в дорозі нічого не ломалось, все було вчасно і за графіком.