Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 27 Рейтинг: 4,4
Транспортний засіб: 4,3
Персонал: 4,5
Ціна та якість: 4,3

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 2,3
    Одеса - Запоріжжя

    Більше не поїду цим перевізником.

    Не було ніяких смс з даними, зателефонував, надіслали марку та номер маршрутки, які виявились зовсім не правильними. Водій телефонує та грубить, але ж я бігаю по 2 вокзалам та шукаю з невірним номерним знаком … Кондиціонер дуже сильно працював, навіть якщо вимикав його. Зупинки нормально не озвучувалися, скільки стоїмо, а хто його зна. Ну і маршрутка з маленькими сидіннями не кращий варіант для дальніх рейсів.

  • 4,8
    Запоріжжя - Одеса

    Майже все сподобалось. Не зрозумів, як включити (а можливо не працював) кондиціонер. Але був нічний рейс, так що сносно. Не зрозумів, як зафіксувати перила. Також всі столики були не працювали, бо були зафіксовані саморізами.

  • 4,3
    Одеса - Запоріжжя

    Кондиціонер не працював, тому в кінці салону було спекотно та душно

  • 5,0
    Кривий Ріг - Одеса

    Все Ок. Бистро. Тільки не працювали зарядка для телефону

  • 5,0
    Запорожье - Одесса

    Все сподобалось. Водій уважний, доїхали вчасно без затримок.

  • 2,8
    Запоріжжя - Одеса

    Везе непогано, але машина... нікуди ноги ставити, коліна вже три дні болять і так 10 годин, це ж квест ще той

  • 5,0
    Запоріжжя - Миколаїв

    Все гуд, доїхав добре

  • 5,0
    Одеса - Кривий Ріг

    Найкраща поїздка яка могла б бути)) сервіс та відношення водія Вадима на вищому рівні, приклад для всіх)) дуже дякуємо та рекомендуємо!!!

  • 3,8
    Одеса - Запоріжжя

    Дуже гарний водій, все чітко і зрозуміло. Приємне враження від поїздки!

  • 1,0
    Запорожье - Одесса

    Я взагалі не розумію як можна на такі далекі рейси ставити такі мікроавтобуси? Коліна не вміщаються, над кріслами не має полички куди можна покласти ручну поклажу і це все треба тримати у руках на колінах у розкорячку. Я не сама висока людина, але я приїхала із синцями на колінах! Мені не шкода заплатити дорожче, але я навіть і придумати не могла що буду їхати в таких умовах. Водій з першого разу не знайшов моє призвище, Я підходила до нього декілька разів, поки сама не заглянула у список! Не прислали смс із номером машини! Я просто більше ніколи не їздитиме цим трансфером і всім не буду радити! Просто жах!

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.