Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
ФОП Кривобородя Т.В. › Кривий Ріг - Луцьк
Їхала з Кривого Рогу до Луцька, з пересадкою у Києві. Обидві подорожі були дуже комфортними. Відмічу, що водій, який віз до Києва, був дуже уважним до всіх пасажирів та допоміг кожному знайти у Києві необхідний для пересадки автобус. Точно можу рекомендувати
ФОП Кривобородя Т.В. › Золотоноша - Дубно
Про посадку та інформацію про автобус зазначили за 15 хв до відправлення, водій не відповідав на дзвінок 2 дні, нічого не можливо було уточнити, не в мережі. Диспетчери теж не можуть розібратись з цією ситуацією
ФОП Кривобородя Т.В. › Київ - Кривий Ріг
Все гаразд, а как ріс одного: перед якимось блокпостом, водій попередив, що всі ми родичі і ніхто нікому нічого не платив. Це як? Тобто в разі аварії ви не маєте страховки на пасажирів? Дуже некрасиво брати з родичів гроші.
ФОП Кривобородя Т.В. › Київ - Кропивницький
Ось такі квитки, в автобусі 11 місць, «воділа» взяв одну людину поверх, ми зараз їдемо як тюльки, в 4 на трьох місцях.
Про комфорт за такі гроші взагалі не йдеться, дружина бʼється об вікно бо в нас давка, і саме прикре, що водій мовчить просто.
Чисто через те що військовий уступив місце і сказав «я постою» довелось погодитись на ситуацію, але це не вирішує проблеми.
Дивлячись на його поведінку і поступок, навряд чи він погодиться на відшкодування, з ним навіть не можна побудувати діалог. Я і ще один військовий намагались з ним поговорити про те, що це не окей, тому що ми заплатили повну суму за комфорт, ми маємо отримати повний комфорт за всю суму. Він просто мовчить, не виходить на діалог, просто взяв і поїхав. Військовий обізвав його, за його поступок, ось наскільки це критична ситуація. Тимпаче йдеться не лише про мій комфорт, а і про комфорт моєї дружини, в якої сьогодні день народження, і це взагалі не те, чим би хотілось завершити день. Прикріпляю фото як ми сидимо в 4, і як сидимо в 3 для розуміння, коли 4-й пасажир вийшов на заправку в туалет.
Доброго дня, Антоне.
Бачимо, що ви зверталися до нас щодо описаної ситуації. Ваше звернення було детально розглянуто, а відповідь за результатами розгляду надіслано на електронну пошту, вказану під час оформлення замовлення.
ФОП Кривобородя Т.В. › Львов - Черкассы
Мені сподобався автобус,комфортний. Саме головне ,що водій потурбувався що до відʼїзду назначеного мене не було та він передзвонив (а в мене були не переведені годинники та могла проґавити цей рейс).
ФОП Кривобородя Т.В. › Київ - Черкаси
водій веде себе хамовито,не дає можливості уточнити якісь деталі
висадив мене о першій годині ночі не там де я просила,сказавши що це я тихо говорю хоча я йому сказала де зупинитись і підійшла три раза голосно крикнула що б зупинив,коли діставав мої речі огризнувся сказавши «девушко я вас даже сейчас плохо слышу хотя рядом стою»
ФОП Кривобородя Т.В. › Київ - Кривий Ріг
все добре, водії чемні та уважні, вчасно відправка і час прибуття
ФОП Кривобородя Т.В. › Kyiv - Cherkasy
Все було чудово! Максимально приємний водій та комфортний автобус, швидко. Дякую
ФОП Кривобородя Т.В. › Київ - Кропивницький
Холодно, дуже шатало, кидало по всьому салону. За 1200 умови жахливі, водій недоброзичливий
ФОП Кривобородя Т.В. › Черкаси - Кропивницький
Сервіс хороший: напередодні поїздки зі мною звʼязались і уточнили місце посадки, час і номер транспортного засобу. Автобус трохи затримався, але це цілком звичайна справа для великих дистанцій. Рекомендую перевізника