Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
КИЇВLUX › Тернопіль - Івано-Франківськ
Перевізник скасував рейс без жодного повідомлення!
Дізнались про це коли самі до нього подзвонили!
Оператор перевізника хамка і не вміє спілкуватися з людьми. Клієнтоорієнтованості 0.
Не рекомендую нікому користуватись їх послугами
КИЇВLUX › Івано-Франківськ - Коростишів
Продають квитки на автобус, якого немає, пересажують на інший автобус, видаючи це за запізення!!! підставд ля затримки НЕ було. затримка подачі 1 година, затримка прибуття 3 години. НЕ РАДЖУ. Навіщо брехати, як автобуса не буде знімайте з продажу, не обманюйте людей.
КИЇВLUX › Коростишів - Київ
Поїздка пройшла добре. Прибуття вчасно.
Водій ввічливий.
Трішки незручний транспортний засіб мало місця для ніг
КИЇВLUX › Буковель (Поляниця) - Київ
Квиток було куплено до центрального залізничного вокзалу Києва, а по факту кінцевою виявилась ст.м. Житомирська. Замість запланованих у квитку 9:30 розбудили о 8 і сказали виходити. Дякую, що привезли раніше, але хотілося би, щоб привезли туди, куди я придбала квиток. Такий сюрприз мені не сподобався, тому більше послугами цього перевізника я користуватись не буду.
Доброго дня, Ксенія.
Дякуємо, що звернули нашу увагу на цю ситуацію.
Погоджуємося, що місце прибуття є не менш важливою частиною поїздки, ніж час відправлення чи комфорт у дорозі. Саме тому розуміємо ваше невдоволення, коли фактична висадка відбулася не за адресою, зазначеною у квитку.
Ми вже передали ваш відгук перевізнику та попросили звернути особливу увагу на дотримання заявленого маршруту і пунктів висадки пасажирів.
У якості вибачень за створені незручності на вашу бонусну картку було нараховано бонуси, які можна використати як знижку при оформленні майбутніх замовлень через INFOBUS.
Бажаємо вам надалі лише вдалих та комфортних поїздок.
КИЇВLUX › Івано-Франківськ - Київ
Автобус був дуже не зручним, мало місця для ніг. Дуже спекотно.
Запізнився на 1.5 години. Попередили, але всеодно це було не зручно, адже час приїзду теж посунувся і це було не зручністю. Важливо дотримуватись орієнтовних годин, адже вони є задля цього.
Комунікація від водіїв була недостатньою. Не зрозуміло було скільки часу на зупинках, не попереджали о котрій куди приїжджаємо. Але загалом водії були приємними і ввічливими.
Вмикати світло щозупинки на нічному потязі — не дуже добре. Адже спати стає неможливо.
Туалет не працював.
КИЇВLUX › Івано-Франківськ - Київ
Загалом не мала високих очікувань від автобусного рейсу, про комфорт не йдеться. Мені було важливо, щоб автобус приїхав вчасно. В цьому плані все було точно, навіть на годину раніше графіку прибули. Водій був чемний та адекватний. Автобус невеликий, типу мікроавтобуса. Сидіння розкладаються до напівлежачого стану.
КИЇВLUX › Київ - Ворохта
Дякую, все було добре. Їхали вночі. Водій Віталій- професіонал, чемний, уважний. Виїхали, приїхали вчасно.
КИЇВLUX › Тернопіль - Київ
Водії гарні.А перевізник який в квитку вказав время прибуття одне а фактично автобус приїхав на 2 години пізніше до Києва .І все тому що на кожній АЗС чекали по 30-40хв. людей яким продав перевізник квитки не по розкладу автобуса.Ми спізнились на потяг ,коли зателефонували оператору і почали питати хто компенсує квитки на потяг на який ми запізнились нам нахамили і сказали що компенсоцію поверне Укравтодор. Не рекомендую,
КИЇВLUX › Тернопіль - Київ
Автобус не комфортний, немає зарядки для телефону, сидіння брудні, також водій приїхав пізніше зазначеного і запізнився в кінці поїздки
КИЇВLUX › Смига - Київ
Поїздка пройшла жахливо, замість обіцяного часу: 15:55 - автобус приїхав майже в 16:30, відповідно вже було зрозуміло що ми не встигаємо за розкладом)
заходиш в автобус з надією сісти хоча б десь, адже він весь повний, зупинка на заправці була хвилин 20, хоча знову ж таки, ми запізнювалися вже на більше ніж годину, тому замість обіцяного часу прибуття в Київ о 21:15 ми приїхали в 22:30)) коли вже метро не працює та ціни на таксі космічні)
тому дуже вдячна за такий прекрасний досвід, за 800 гривень очікуєш хоча б не розсовувати рюкзаки та речі інших людей просто щоб сісти на єдине вільне місце, ну і точно не очікуєш платити 550 гривень за таксі)