Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
Турист OOO › Миколаїв - Одеса
Поіздкою задоволенв. Рекомендую
Турист OOO › Дніпро - Кривий Ріг
Замовляв квиток у великий автобус, приїхало чудо маршрутка, без кондиціонера, місця для ніг непередбачено, жахливий сервіс жахливо все, не рекомендую перевізника
Турист OOO › Миколаїв - Одеса
Між сидіннями було мало місця, так що ноги приходилось убирати у бік весь час що визвало сильний дискомфорт. Автобус (мікроавтобус) дуже часто підкидувало та трусило, також до встановленного часу (20:10) мені дзвонили і запитували чи скоро я буду.
Саме погане що ми приїхали не до того автовокзалу (у квитку був інший) що визвало труднощі.
Вже не кажу за багату кількість (мабуть) загублених придметів минулих пасажирів
Турист OOO › Кривий Ріг - Миколаїв
Все було добре, ніяких нарікань немає, трохи було жаркувато, але водій час від часу вмикав кондиціонер, а потім його вимикав, так було і не жарко і не замерзли
Турист OOO › Одеса - Миколаїв
У квітку відсутній номер телефону, за яким можна було дізнатися точне місце стоянки автобуса, я його шукала на автостанції "Привокзальна", там його не було, я писала у замовленні, щоб мені зателефонували, але ніхто не подзвонив, виявляється, що водій стояв десь за межами автостанції і поїхав без мене. Прошу повернути гроші.
Юліє, доброго дня.
Ми розбираємося у даній ситуації та вже направили перевізнику запит для уточнення інформації й можливості повернення коштів.
Щойно отримаємо відповідь від перевізника, одразу повідомимо вас на електронну пошту, вказану у замовленні.
Дякую, чекатиму
Турист OOO › Одеса - Кривий Ріг
Дуже комфортна поїздка. Вчасне прибуття на точку відправлення, до Кривого Рогу доїхали навіть трохи швидше, ніж планувалося. В автобусі було чисто та комфортно
Турист OOO › Одеса - Запоріжжя
Одеса-Запоріжжя. Обирала квіток прямого автобуса, але була пересадка у Дніпрі. Пересадку чекали 40 хвилин. По дорозі декілька разів ломався автобус. У квітку вказаний одна адресса посадки, по факту потрібно було дзвонити водію та запитувати, де він стоїть, бо не можу знайти, я не місцева в Одесі, мені наприклад не відомо що адресса автостанції вказана просто так, в зупиняються вони десь там трішки далі біля аптеки, я не екстрасенс якщо шо. Водій гараний, але ж нажаль все інше просто жах. Дуже не рекомендую.
Доброго дня, Юлія!
Нам прикро чути, що поїздка залишила у вас такі негативні враження та супроводжувалася значними незручностями. Розуміємо, наскільки важливо для пасажирів отримувати актуальну інформацію щодо маршруту, місця посадки та формату поїздки, особливо коли рейс обирається як прямий.
Щодо пересадки - рейс дійсно був заявлений як прямий, однак іноді через технічні або організаційні причини перевізник може змінювати формат поїздки. Водночас погоджуємося, що про такі зміни пасажирів необхідно повідомляти завчасно.
Зі свого боку ми вже передали ваш відгук перевізнику, щоб він звернув увагу організацію поїздки та технічний стан транспортного засобу, аби подібні ситуації не повторювалися в майбутньому.
В якості вибачень від нашої компанії на вашу бонусну карту були нараховані бонуси, які ви можете використати як знижку при майбутніх покупках квитків на рейси будь-якого перевізника.
Дякуємо вам за зворотний зв’язок та бажаємо надалі лише комфортних поїздок!
Турист OOO › Запоріжжя - Кишинів аеропорт
Був придбаний квиток з Запоріжжя до Кишинів. Посадка була на звичайний рейсовий бус "спрінтер"до Дніпра, далі також спрінтер але більш комфортніший до Одеси,а там з трьох автобусів до Кишинів водії відмовились брати мене до себе у автобус.Лише через деякий час з'ясувалося що один з водіїв просто не додивився у своїх записах що я маю їхати з ним.
Але в описі перевізника представлені великі комфортабельні автобуси.
Єдиний плюс у цій подорожі це прибуття до кінцевої точки на одну годину раніше.
Турист OOO › Кривий Ріг - Дніпро
Маршрутний автобус чистий, окрема дяка водію , в проливний для доїхали швидко та бещпечно
Турист OOO › Вінниця - Рахів
Поїздка була легкою. Водії приємні і уважні. В автобусі чисто. Дякую за сервіс.