За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Берлін - Гамбург

Купити квитки на автобус Берлін - Гамбург: де і як замовити автобусні квитки в Німеччину, вартість самостійної поїздки в Гамбург. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Берлін в Гамбург і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Гамбург дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 04:30 БерлінГамбург

4 год. 15 хв.

Кожен день

01:30 – 05:30 БерлінГамбург

4 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

02:15 – 05:20 БерлінГамбург

3 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

02:40 – 06:00 БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

03:40 – 11:25 БерлінГамбург

7 год. 45 хв.

Пн, Пт

03:45 – 07:35 БерлінГамбург

3 год. 50 хв.

Вт, Пт

04:00 – 08:30 БерлінГамбург

4 год. 30 хв.

Пн, Ср

04:00 – 07:00 БерлінГамбург

3 год. 0 хв.

Вт, Чт

06:00 – 10:00 БерлінГамбург

4 год. 0 хв.

Вт, Сб

06:00 – 10:00 БерлінГамбург

4 год. 0 хв.

Пн, Пт

06:00 – 16:15 БерлінГамбург

10 год. 15 хв.

Ср, Сб

06:50 – 10:15 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Вт

06:50 – 10:15 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:00 – 10:25 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

07:45 – 11:15 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 13:55 БерлінГамбург

5 год. 55 хв.

Кожен день

08:20 – 11:45 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

08:50 – 12:15 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 БерлінГамбург

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:15 – 11:00 БерлінГамбург

1 год. 45 хв.

Ср, Пт

09:15 – 11:00 БерлінГамбург

1 год. 45 хв.

Ср, Пт

09:45 – 13:15 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

10:50 – 14:15 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

11:00 – 14:20 БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 15:30 БерлінГамбург

4 год. 0 хв.

Пт, Нд

11:45 – 15:15 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

11:45 – 15:15 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 17:55 БерлінГамбург

5 год. 55 хв.

Кожен день

12:30 – 16:00 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

12:50 – 16:15 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

13:00 – 16:20 БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

13:00 – 18:30 БерлінГамбург

5 год. 30 хв.

Чт, Сб

13:20 – 16:45 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

14:50 – 18:15 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

15:00 – 18:20 БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

15:20 – 18:45 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

15:45 – 19:15 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 21:55 БерлінГамбург

5 год. 55 хв.

Кожен день

16:20 – 19:45 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

16:30 – 20:00 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

16:50 – 20:15 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

17:00 – 20:20 БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

17:45 – 21:15 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 22:00 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 22:15 БерлінГамбург

3 год. 25 хв.

Кожен день

19:00 – 22:20 БерлінГамбург

3 год. 20 хв.

Кожен день

19:45 – 23:15 БерлінГамбург

3 год. 30 хв.

Кожен день

20:20 – 23:30 БерлінГамбург

3 год. 10 хв.

Пт, Нд

Як з Берлін швидко доїхати до центру Гамбург в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Берлін і куди прибувають до Гамбург. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Німеччину, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

EuroClubЛьвов - Берлин

Водители отличные . доехали во время . жаль что вай фай только в украине.

EuroClubКиев - Лодзь

Поездкой доволен.

EuroClubРадом - Киев

Молодцы! Мы, в связи с учебой детей в Польше, перепробовали множество компаний-перевозчиков. Остановились на Инфобус. Знаменитый Бусфор проигрывает по привлечению клиентов )) Инфобус радует всякими лояльностями, приятными скидками и накоплением бонусов. Спасибо, ребята! Рекомендуем!!

RegionAvtoHamburg - Lviv

So far a good and fast travel without a bigger complain, only thing that could be imprived is the language skills of the driver. Especially when it is always the same who drive to Germany.

РегионАвтоЖитомир - Дортмунд

все отлично, поили дешевым бесплатным кофе, автобус был заполнен наполовину ,места было полно. буду и дальше пользоваться услугами этой компании. правда вай фай был бы уместен как в эколайне, и более тщательный контроль водителей, слишком много сигарет везут если бы нашли была бы задержка на…

EuroClubЖитомир - Лодзь

Поездкой остался доволен. Из шести поездок в Польшу, самый лучший перевозчик!

EuroClubМаннгейм - Львов

ехала Штутгарт-Киев. Водители очень хорошие. Жаль что была конфликтная ситуация в которой пытались обвинить водителей. Они не виноваты... Очень хорошо водители сориентировались на Польской границе. Жаль что маловато места для сидения, тесно.

EuroClubЛюблин - Житомир

Старий водій вів себе по хамски , а автобус супер! Водії ХАМИ!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information