За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Полтава - Дніпро

Купити квитки на автобус Полтава - Дніпро: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Дніпро. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Полтава в Дніпро і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Дніпро дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:50 – 05:25 ПолтаваДніпро

2 год. 35 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

03:40 – 07:05 ПолтаваДніпро

3 год. 25 хв.

Вт

08:10 – 12:45 ПолтаваДніпро

4 год. 35 хв.

Пн, Чт, Сб

13:00 – 19:30 ПолтаваДніпро

6 год. 30 хв.

Нд

13:00 – 19:30 ПолтаваДніпро

6 год. 30 хв.

Сб

15:45 – 20:00 ПолтаваДніпро

4 год. 15 хв.

Кожен день

16:35 – 20:10 ПолтаваДніпро

3 год. 35 хв.

Нд

16:35 – 20:10 ПолтаваДніпро

3 год. 35 хв.

Сб, Нд

16:45 – 20:05 ПолтаваДніпро

3 год. 20 хв.

Вт, Пт, Нд

16:45 – 20:05 ПолтаваДніпро

3 год. 20 хв.

Вт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Полтава швидко доїхати до центру Дніпро в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Полтава і куди прибувають до Дніпро. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерВаршава - Ковель

Поїздка була комфоотною. Водії дуже приємні і вічливі.

ФОП Фоменко К.А. / ИнтерлайнерЗапорожье - Быдгощ

Поїздка супер автобус приїхав вчасно , комфортно кондиціонер , вай фай, біля кожного крісла є резетка для підзарядки ,заїхали з Запоріжжя до Бидгоща бистро .

FOP POTYNGE GEORGII/AGATВроцлав - Запорожье

Все отлично всем спасибо.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя