За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 540 Прага - Амстердам

Виїзди: 17 Гру, 18 Гру, 19 Гру, 20 Гру, 21 Гру, 22 Гру, 23 Гру, 24 Гру, 25 Гру, 26 Гру
23:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
00:20 Пльзень CAN, ul.Husova 90
03:05 Нюрнберг ZOB
04:25 Вюрцбург Bismarckstrasse
06:05 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite, Stuttgarter
08:50 Бонн International Bus Parking, Rabinstr.
09:20 Кельн Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
10:00 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
11:05 Венло P+R Kaldenkerkerweg u Stadionu Koel
12:05 Ейндховен Hoek PTT, Post Station Weg
13:05 Бреда Hlavní nádraží - Stationweg
13:50 Роттердам Conradstraat/Weena
14:40 Утрехт P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
15:20 Амстердам P+R Zeeburg
Перевізник: Student Agency
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
15% Студент
50% Дети 0-15 лет

Показати всі рейси Прага - Амстердам

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information