За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 142 Київ - Прага (A)

Виїзди: 27 Лют, 1 Бер, 3 Бер, 5 Бер, 7 Бер, 9 Бер, 11 Бер, 13 Бер, 15 Бер, 17 Бер
13:30 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
15:40 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
18:40 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
22:10 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
00:30 Краковець celnice (UA-PL)
01:30 Корчова celnice (PL-UA)
05:50 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
07:30 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
10:30 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
12:30 Слоне celnice (PL-CZ)
12:50 Беловес celnice (CZ-PL)
13:50 Градець Кралове Terminál HD
16:10 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
Перевізник: Avtotranzit
Багаж: 1шт. до 30кг(20x30x60)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
25% Дети 0-12 лет

Показати всі рейси Київ - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information