За часом від'їзду
За ціною

Отель "Leśny"

Отель "Leśny": розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2017 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
07:15 – 15:10 Стшельце-ОпольскеХарків Стшельце-ОпольскеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінХелмКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

31 год. 55 хв.

Пн, Чт

07:15 – 15:10 Стшельце-ОпольскеХарків Стшельце-ОпольскеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінХелмКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

31 год. 55 хв.

Чт, Нд

07:15 – 14:25 Стшельце-ОпольскеПеремишль Стшельце-ОпольскеГливицеЗабжеБитомХожувХожувКатовіцеХшанувКраківБохняБжескоТарнувТарнувПільзноДембицаРопчицеРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльПеремишль

7 год. 10 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:15 – 15:10 Стшельце-ОпольскеХарків Стшельце-ОпольскеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінХелмКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

31 год. 55 хв.

Чт, Нд

07:15 – 15:10 Стшельце-ОпольскеХарків Стшельце-ОпольскеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінХелмКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

31 год. 55 хв.

Пн, Чт

07:15 – 15:10 Стшельце-ОпольскеХарків Стшельце-ОпольскеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінХелмКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

31 год. 55 хв.

Пн, Чт

07:15 – 15:10 Стшельце-ОпольскеХарків Стшельце-ОпольскеГливицеЗабжеБитомХожувКатовіцеЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінХелмКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

31 год. 55 хв.

Пн, Чт

07:15 – 09:00 Стшельце-ОпольскеКатовіце Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеЗабжеБитомХожувХожувКатовіце

1 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

08:35 – 17:15 Стшельце-ОпольскеСанок Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйЦешинПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийРибникЖориСкочувБельсько-БялаПщинаОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийЛюблінБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьТарнобжегСандомирСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьКольбушоваНова СажинаЛежайськМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

8 год. 40 хв.

Кожен день

08:35 – 17:15 Стшельце-ОпольскеСанок Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

8 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

08:35 – 17:15 Стшельце-ОпольскеСанок Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

8 год. 40 хв.

Кожен день

08:35 – 17:15 Стшельце-ОпольскеСанок Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

8 год. 40 хв.

Кожен день

08:35 – 17:15 Стшельце-ОпольскеСанок Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

8 год. 40 хв.

Кожен день

08:35 – 17:15 Стшельце-ОпольскеСанок Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйЦешинПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийРибникЖориСкочувБельсько-БялаПщинаОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаЗабжеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийЛюблінБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьТарнобжегСандомирСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьКольбушоваНова СажинаЛежайськМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

8 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

08:35 – 17:15 Стшельце-ОпольскеСанок Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеСуха-БескидзькаБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

8 год. 40 хв.

Кожен день

08:35 – 17:15 Стшельце-ОпольскеСанок Стшельце-ОпольскеТошекПисковіцеГливицеШпротаваНова СульЗелёна-ГураЛюбинПольковицеГлогувВсховаЛешноЯворСтшегомВалбжихСвідницяДзержонювЗомбковице-СлёнскеКлодзкоЗлоти СтокПачкувОлесьницяСицувКемпноОстшешувОструв-ВелькопольскийКалішСерадзЛодзьВаршаваГродкувНысаПрудникГлогувекКендзежин-КозьлеРацибужРидултовиПшувВодзіслав-ШльонськийЯстшембе-ЗдруйСкочувЦешинРибникЖориПщинаБельсько-БялаПшивориКрапковіцеКлючборкОлесноГожув-ШльонськийПрашкаВелюньЗлочевЗдуньская-ВоляОзімекДобродзеньЛюблінецьЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЗабжеОсвенцимКентиАндрихувВадовіцеБитомХожувКатовіцеКраківТарновські ГуриЗаверцеЩекоциниЄнджеювКельцеСкаржисько-КаменнаРадомПулавыЛюблінСтараховіцеОстровець-СвентокшиськийСандомирТарнобжегСтальова ВоляНиськоЯнів-ЛюбельськийЗамосцьБохняБжескоТарнувДембицаРопчицеРяшівПшеворскЯрославПеремишльМелецьКольбушоваЛежайськНова СажинаМисленіцеМшана-ДольнаЛимановаНовы-СончГрибівГорлицеБечЯслоКросноСанок

8 год. 40 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:35 – 13:30 Стшельце-ОпольскеКраків Стшельце-ОпольскеГливицеЗабжеКатовіцеКраків

2 год. 55 хв.

Пн, Пт, Сб

16:45 – 08:45 Стшельце-ОпольскеАахен Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаЗгожелецьБоннКельнДюссельдорфАахен

16 год. 0 хв.

Нд

16:45 – 06:00 Стшельце-ОпольскеКарлсрує Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаЗгожелецьФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсрує

13 год. 15 хв.

Нд

17:30 – 17:05 Стшельце-ОпольскеСаутгемптон Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаЖарыАнтверпенМейдстонЛондонГилфордПортсмутСаутгемптон

23 год. 35 хв.

Вт, Сб

17:30 – 14:45 Стшельце-ОпольскеТурин Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаБолеславецьЄнджиховіцеНюрнбергМюнхенИнсбрукБольцаноТрентоВеронаБрешіяБергамоМиланТурин

21 год. 15 хв.

Вт, Пт

17:30 – 14:45 Стшельце-ОпольскеТурин Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаБолеславецьЄнджиховіцеНюрнбергМюнхенИнсбрукБольцаноТрентоВеронаБрешіяБергамоМиланТурин

21 год. 15 хв.

Вт, Пт

17:30 – 17:05 Стшельце-ОпольскеСаутгемптон Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаЖарыАнтверпенМейдстонЛондонГилфордПортсмутСаутгемптон

23 год. 35 хв.

Вт, Сб

17:30 – 14:30 Стшельце-ОпольскеЖенева Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаБолеславецьЄнджиховіцеГиссенФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруєФрайбургБазельЦюрихБернФрибурЛозаннаЖенева

21 год. 0 хв.

Вт, Сб

17:30 – 14:30 Стшельце-ОпольскеЖенева Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаБолеславецьЄнджиховіцеГиссенФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруєФрайбургБазельЦюрихБернФрибурЛозаннаЖенева

21 год. 0 хв.

Вт, Сб

17:45 – 10:30 Стшельце-ОпольскеБонн Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницаОльшинаГанноверБилефельдБохумДуйсбургМоерсКрефельдБонн

16 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:45 – 12:35 Стшельце-ОпольскеАмстердам Стшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛюбинПольковицеНова СульЗелёна-ГураКросно-ОджаньскеБерлінГамбургТоштедтБременОльденбургЛерГронингенАмстердам

18 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

19:00 – 11:15 Стшельце-ОпольскеРеклінгхаузен Стшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьГеттингенКассельПадерборнБилефельдОснабрюкМюнстерРеклінгхаузен

16 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 12:15 Стшельце-ОпольскеНордайх Стшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаВольфсбургЗальцгиттерХильдесхаймГанноверБременДельменхорстОльденбургВильгельмсхафенВиттмундАурихЭмденНорденНордайх

17 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

19:00 – 10:30 Стшельце-ОпольскеМёнхенгладбах Стшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаБрауншвейгГанноверХаммУннаДортмундХагенВуппертальЛеверкузенКельнБоннБрюльЕссенДуйсбургКрефельдДюссельдорфНойсАахенЛьежХернеБохумГельзенкирхенМюльхайм-на-РуреМёнхенгладбах

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 12:00 Стшельце-ОпольскеСаарлуи Стшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьЭйзенахГиссенФранкфурт-на-МайніДармштадтМаннгеймГайдельбергКарлсруєРаштаттСтрасбургОффенбургФрайбургБамбергВюрцбургХайльброннШтутгартПфорцгеймТюбингенШвеннингенЗингенКонстанцФульдаВисбаденМайнцКобленцВиттлихТрирЛюксембургКайзерслаутернХомбургСаарбрюккенСаарлуи

17 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 10:00 Стшельце-ОпольскеГронинген Стшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаЄленя-ГураБолеславецьОльшинаБерлінГамбургЛюбекНоймюнстерКильШлезвигФленсбургТоштедтБременБремерхафенКлоппенбургОльденбургЛерГронинген

15 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 13:25 Стшельце-ОпольскеСанкт-Галлен Стшельце-ОпольскеIзбицкоОполеБжегОлаваВроцлавЛегницаБолеславецьЄленя-ГураЗгожелецьВайденРегенсбургЛандсхутБайройтНюрнбергИнгольштадтМюнхенАугсбургУльмБиберах-на-РисеРавенсбургФридрихсхафенИнсбрукРозенхаймМеммингенЛиндауБрегенцСанкт-Галлен

18 год. 25 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Отель "Leśny" в місті Стшельце-Опольске містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Стшельце-Опольске

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information