За часом від'їзду
За ціною

ул. Lwowska 20

ул. Lwowska 20: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:10 – 05:40 ХелмВаршава ХелмЛюблінВаршава

4 год. 30 хв.

Кожен день

01:10 – 12:30 ХелмПознань ХелмЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

11 год. 20 хв.

Кожен день

01:55 – 10:00 ХелмРівне ХелмКовельСарни (Рівненська обл.)КостопольРівнеРівне

8 год. 5 хв.

Кожен день

02:10 – 15:00 ХелмЩецин ХелмЛюблінВаршаваПознаньЩецин

12 год. 50 хв.

Кожен день

02:10 – 17:00 ХелмСвіноуйсьце ХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

14 год. 50 хв.

Кожен день

03:10 – 07:40 ХелмВаршава ХелмЛюблінВаршава

4 год. 30 хв.

Кожен день

06:00 – 08:00 ХелмВаршава ХелмЛюблінВаршава

2 год. 0 хв.

Нд

12:00 – 21:00 ХелмШепетівка ХелмКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівка

9 год. 0 хв.

Пн, Пт

13:30 – 17:30 ХелмВаршава ХелмЛюблінВаршава

4 год. 0 хв.

Чт, Нд

14:15 – 22:05 ХелмТернопіль ХелмГрубешівВолодимир-ВолинськийЛуцькДубноКременецьТернопіль

7 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

17:35 – 22:10 ХелмВаршава ХелмЛюблінВаршава

4 год. 35 хв.

Кожен день

18:00 – 23:30 ХелмВаршава ХелмЛюблінРадомГруєцьВаршава

5 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

18:30 – 06:30 ХелмКиїв ХелмКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

12 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 16:30 ХелмПавлоград ХелмВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроПавлоград

21 год. 30 хв.

Кожен день

21:05 – 07:50 ХелмХмельницький ХелмКовельЛуцькРівнеНетішинСлавутаШепетівкаСтарокостянтинівХмельницький

10 год. 45 хв.

Вт, Пт

21:20 – 04:40 ХелмПознань ХелмЛюблінВаршаваЛодзьПознань

7 год. 20 хв.

Ср, Нд

23:20 – 15:35 ХелмПолтава ХелмВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтава

16 год. 15 хв.

Кожен день

23:20 – 20:00 ХелмДніпро ХелмЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваКрасноградДніпро

20 год. 40 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по ул. Lwowska 20 в місті Хелм містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Хелм

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя