• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Терминал

Терминал: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:10 – 01:05 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Сб

00:20 – 03:35 Варшава аеропорт МодлінЛодзь Варшава аеропорт МодлінВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛодзь

3 год. 15 хв.

Кожен день

00:50 – 01:45 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пт, Нд

01:05 – 02:00 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн

01:20 – 02:15 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Вт, Сб

01:50 – 02:45 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Чт

02:00 – 02:55 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн

06:00 – 09:30 Варшава аеропорт МодлінЛодзь Варшава аеропорт МодлінВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛодзь

3 год. 30 хв.

Кожен день

09:25 – 12:50 Варшава аеропорт МодлінЛодзь Варшава аеропорт МодлінВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛодзь

3 год. 25 хв.

Кожен день

09:55 – 10:50 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Нд

11:00 – 11:55 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн, Вт, Пт

11:40 – 15:15 Варшава аеропорт МодлінЛодзь Варшава аеропорт МодлінВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛодзь

3 год. 35 хв.

Кожен день

12:15 – 13:10 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пт

12:20 – 13:15 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Нд

12:25 – 13:20 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн, Чт

12:40 – 13:35 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Ср

12:50 – 16:15 Варшава аеропорт МодлінЛодзь Варшава аеропорт МодлінВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛодзь

3 год. 25 хв.

Кожен день

13:05 – 14:00 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Сб

13:10 – 14:05 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Нд

13:25 – 14:20 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн, Вт

13:35 – 14:30 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пт, Сб

14:05 – 15:00 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн, Ср, Чт

14:35 – 15:30 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пт

14:55 – 15:50 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Нд

15:10 – 16:05 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Чт

15:25 – 16:20 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн

15:40 – 19:20 Варшава аеропорт МодлінЛодзь Варшава аеропорт МодлінВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛодзь

3 год. 40 хв.

Кожен день

16:25 – 17:20 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн

16:30 – 17:25 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пт, Нд

16:45 – 17:40 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Вт

17:00 – 17:55 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Ср, Пт

17:00 – 11:30 Варшава аеропорт МодлінБориспіль Варшава аеропорт МодлінВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївБориспіль

18 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

17:30 – 18:25 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Вт, Чт

17:45 – 18:40 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн

17:50 – 18:45 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пт

18:00 – 18:55 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн, Ср

18:25 – 19:20 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Сб

18:25 – 21:55 Варшава аеропорт МодлінЛодзь Варшава аеропорт МодлінВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛодзь

3 год. 30 хв.

Кожен день

19:00 – 19:55 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн, Сб

19:05 – 20:00 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Ср

19:10 – 20:05 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Вт, Нд

19:55 – 20:50 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пн

20:05 – 21:00 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Ср, Пт

20:10 – 21:05 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

20:20 – 21:15 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Сб

20:25 – 21:20 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пт

21:00 – 00:30 Варшава аеропорт МодлінЛодзь Варшава аеропорт МодлінВаршаваВаршава аеропорт ШопенаЛодзь

3 год. 30 хв.

Кожен день

21:10 – 22:05 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Ср

21:50 – 22:45 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Пт

22:00 – 22:55 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Ср, Нд

22:20 – 23:15 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Вт

22:30 – 23:25 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Чт

22:50 – 23:45 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Нд

23:30 – 00:25 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Вт

23:35 – 00:30 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Сб

23:55 – 00:50 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Нд

23:59 – 00:54 Варшава аеропорт МодлінВаршава Варшава аеропорт МодлінВаршава

0 год. 55 хв.

Ср

Увага! Розклад автобусів по Терминал в місті Варшава аеропорт Модлін містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Варшава аеропорт Модлін

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя