• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

автозаправка WOG, ул. 40 лет Победы 16

автозаправка WOG, ул. 40 лет Победы 16: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
04:00 – 06:30 Василівка (Запорізька обл.)Маріуполь Василівка (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

2 год. 30 хв.

Ср, Нд

04:55 – 07:55 Василівка (Запорізька обл.)Маріуполь Василівка (Запорізька обл.)ТокмакБердянськМаріуполь

3 год. 0 хв.

Ср, Сб

04:55 – 07:55 Василівка (Запорізька обл.)Маріуполь Василівка (Запорізька обл.)ТокмакБердянськМаріуполь

3 год. 0 хв.

Ср, Сб

04:55 – 05:30 Василівка (Запорізька обл.)Мелітополь Василівка (Запорізька обл.)Мелітополь

0 год. 35 хв.

Ср, Сб

05:15 – 08:00 Василівка (Запорізька обл.)Кирилівка (Запорізька обл.) Василівка (Запорізька обл.)МелітопольКирилівка (Запорізька обл.)

2 год. 45 хв.

Кожен день

05:20 – 07:55 Василівка (Запорізька обл.)Маріуполь Василівка (Запорізька обл.)ТокмакБердянськБердянськМаріупольМаріуполь

2 год. 35 хв.

Кожен день

08:30 – 16:30 Василівка (Запорізька обл.)Санкт-Петербург Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроДніпроХарківОрелБрянськСмоленськПсковСанкт-ПетербургСанкт-Петербург

32 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

08:40 – 12:00 Василівка (Запорізька обл.)Маріуполь Василівка (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

3 год. 20 хв.

Ср, Сб

08:40 – 12:00 Василівка (Запорізька обл.)Маріуполь Василівка (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

3 год. 20 хв.

Чт, Нд

09:00 – 06:00 Василівка (Запорізька обл.)Москва Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроХарківКурськОрелТулаМосква

21 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

09:00 – 06:00 Василівка (Запорізька обл.)Москва Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроХарківКурськОрелТулаМосква

21 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

09:45 – 07:20 Василівка (Запорізька обл.)Ростов-на-Дону Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяНовомосковськХарківБєлґородКороча (Бєлгородська обл.)Новий ОсколОльховатка (Воронежська обл.)РозсошБогучарМіллеровеКаменськ-ШахтинськийШахтиРостов-на-Дону

21 год. 35 хв.

Вт, Пт

09:45 – 07:20 Василівка (Запорізька обл.)Ростов-на-Дону Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроХарківБєлґородКороча (Бєлгородська обл.)Новий ОсколОльховатка (Воронежська обл.)РозсошБогучарМіллеровеКаменськ-ШахтинськийШахтиРостов-на-Дону

21 год. 35 хв.

Вт, Пт

09:45 – 07:20 Василівка (Запорізька обл.)Ростов-на-Дону Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяНовомосковськХарківБєлґородКороча (Бєлгородська обл.)Новий ОсколОльховатка (Воронежська обл.)РозсошБогучарМіллеровеКаменськ-ШахтинськийШахтиРостов-на-Дону

21 год. 35 хв.

Вт, Пт

10:30 – 14:05 Василівка (Запорізька обл.)Маріуполь Василівка (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

3 год. 35 хв.

Кожен день

13:40 – 17:00 Василівка (Запорізька обл.)Маріуполь Василівка (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

3 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

14:00 – 11:00 Василівка (Запорізька обл.)Москва Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроХарківБєлґородКурськОрелТулаМосква

21 год. 0 хв.

Ср, Сб

14:00 – 11:00 Василівка (Запорізька обл.)Ростов-на-Дону Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроХарківБєлґородРостов-на-Дону

21 год. 0 хв.

Сб

14:00 – 19:20 Василівка (Запорізька обл.)Харків Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроХарків

5 год. 20 хв.

Ср, Сб

16:30 – 06:30 Василівка (Запорізька обл.)Воронеж Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяДніпроХарківВоронеж

14 год. 0 хв.

Вт, Сб

19:30 – 07:50 Василівка (Запорізька обл.)Київ Василівка (Запорізька обл.)ЗапоріжжяЗапоріжжяДніпроКрасноградПолтаваБориспільКиївКиїв

12 год. 20 хв.

Кожен день

19:30 – 21:10 Василівка (Запорізька обл.)Запоріжжя Василівка (Запорізька обл.)Запоріжжя

1 год. 40 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по автозаправка WOG, ул. 40 лет Победы 16 в місті Василівка (Запорізька обл.) містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Василівка (Запорізька обл.)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя