По времени
По цене

Перевозчик Коломыйское АТП

Телефон: +380677376248
Рейтинг перевозчика Коломыйское АТП
4.26
Всего оценок: 27
 5
19
 4
3
 3
0
 2
3
 1
2

Все маршруты перевозчика

Коломыя - Варшава Коломыя - Познань - Зелена Гура
Коломыя - Варшава - Быдгощ Быдгощ - Варшава - Коломыя

Фотографии


 • 0
  Львов - Варшава

  Автобус Коломия- Варшава отправился со Львова очень своевременно, но в Варшаву прибыл на четыре часа позже назначеного времени из за простоя на Украинско Польской границе семь часов! Из за этого упустил следующий автобус Варшава- Рига, на который имел билет. Это мне причинило ущерб в 32 евро. Сплошной бардак!

 • 0
  Львов - Варшава аэропорт Chopina

  Коломия-Варшава.При посадці в автобус водій відразу заявив,що в аеропорт не поїде,а висадить на Варшава-Заходня,хоча квитки були до аеропорта Шопена.Як можна посеред ночі висажувати людей,які спішать на літак,за 8км від аеропорта? Пояснення було простим:туди не можна їхати,бо будемо платити штраф.Усі пропозиції висадити нас хоча-би поблизу аеропорта відкидувалися безапеляційно. По приїзду в Варшаву другий шофер сказав,що все-таки поїде в аеропорт,за що вислухав неприємні коментарі свого колеги.Чи то совість проснулась,чи відчув назріваючий скандал. Ось так через одного хамовитого ,,водія" і страждає непогана фірма.

 • 0
  Львов - Варшава

  Автобус Коломия — Варшава, з перерахованих тут зручностей немає нічого, ні wi-fi ні розеток, фільми старі російські. Водії не роблять зауваження пасажирам коли вони розпивають самогонку.

 • 0
  Львов - Познань

  Автобус новий,але на кордоні дуже довго тримають...

 • 0
  Львов - Познань

  Львів-Познань.Все якісно,вчасно.

Поиск маршрута Пожалуйста, подождите

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

Дополнительная информация