• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Brno - Bratislava

Koupit jízdenky na autobus Brno – Bratislava: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Slovensko, cena jízdného do Bratislava. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Bratislava a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Bratislava levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:30 – 12:30 BrnoBratislava

2 hod. 0 min.

So

13:30 – 15:20 BrnoBratislava

1 hod. 50 min.

Po, St, So

14:00 – 16:20 BrnoBratislava

2 hod. 20 min.

Út, So

15:10 – 17:20 BrnoBratislava

2 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

15:25 – 17:40 BrnoBratislava

2 hod. 15 min.

Po, Pá

15:30 – 17:20 BrnoBratislava

1 hod. 50 min.

Ne

19:10 – 21:10 BrnoBratislava

2 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

20:15 – 22:00 BrnoBratislava

1 hod. 45 min.

Út, So, Ne

22:30 – 00:30 BrnoBratislava

2 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

22:30 – 00:30 BrnoBratislava

2 hod. 0 min.

St, Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Bratislava v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Bratislava. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Slovensko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupOstrava - Yasinia

Vstřícní řidiči. Funkční klimatizace kontra toalety mimo provoz v buse.

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací