• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Szczecin

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Szczecin: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Szczecin. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Szczecin a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Szczecin levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:30 – 05:30 KyivSzczecin

23 hod. 0 min.

Čt, So

07:50 – 08:30 KyivSzczecin

24 hod. 40 min.

Denně

09:50 – 08:40 KyivSzczecin

22 hod. 50 min.

Denně

10:00 – 09:30 KyivSzczecin

23 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 12:20 KyivSzczecin

26 hod. 20 min.

Denně

10:00 – 15:00 KyivSzczecin

29 hod. 0 min.

Denně

11:20 – 10:50 KyivSzczecin

23 hod. 30 min.

Denně

11:20 – 10:50 KyivSzczecin

23 hod. 30 min.

Denně

11:20 – 10:40 KyivSzczecin

23 hod. 20 min.

Denně

13:40 – 14:00 KyivSzczecin

24 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 14:00 KyivSzczecin

24 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 14:00 KyivSzczecin

24 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

14:00 – 18:00 KyivSzczecin

28 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 17:00 KyivSzczecin

27 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 14:00 KyivSzczecin

23 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 14:00 KyivSzczecin

23 hod. 30 min.

Po, St, Pá, So

14:30 – 15:00 KyivSzczecin

24 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 15:20 KyivSzczecin

24 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 14:00 KyivSzczecin

23 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

14:40 – 15:00 KyivSzczecin

24 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 14:00 KyivSzczecin

23 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 14:00 KyivSzczecin

23 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 14:00 KyivSzczecin

23 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 14:00 KyivSzczecin

23 hod. 0 min.

Denně

15:05 – 15:10 KyivSzczecin

24 hod. 5 min.

Denně

15:05 – 15:10 KyivSzczecin

24 hod. 5 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Szczecin v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Szczecin. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací