• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Autobusy Kolomyya - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Kolomyya – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kolomyya do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 21:30 KolomyyaKrakow

13 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

09:20 – 19:30 KolomyyaKrakow

10 hod. 10 min.

Denně

09:20 – 19:30 KolomyyaKrakow

10 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 23:00 KolomyyaKrakow

12 hod. 0 min.

13:00 – 01:10 KolomyyaKrakow

12 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 01:10 KolomyyaKrakow

12 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 01:10 KolomyyaKrakow

12 hod. 10 min.

Čt, So

14:35 – 03:25 KolomyyaKrakow

12 hod. 50 min.

Út, Pá

14:35 – 03:25 KolomyyaKrakow

12 hod. 50 min.

Út, St, Pá, So

16:30 – 04:20 KolomyyaKrakow

11 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá

16:30 – 04:20 KolomyyaKrakow

11 hod. 50 min.

St, So, Ne

17:10 – 03:55 KolomyyaKrakow

10 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 05:30 KolomyyaKrakow

11 hod. 30 min.

Denně

19:05 – 04:35 KolomyyaKrakow

9 hod. 30 min.

Denně

20:20 – 13:30 KolomyyaKrakow

17 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:20 – 13:30 KolomyyaKrakow

17 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kolomyya do centra Krakow v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kolomyya a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací