Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Olomouc

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Olomouc: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Olomouc. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Olomouc a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Olomouc levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 12:10 LvivOlomouc

11 hod. 10 min.

Po

12:00 – 00:50 LvivOlomouc

12 hod. 50 min.

Út

12:30 – 00:50 LvivOlomouc

12 hod. 20 min.

Út

12:40 – 00:30 LvivOlomouc

11 hod. 50 min.

Čt, So

13:30 – 01:40 LvivOlomouc

12 hod. 10 min.

Denně

13:30 – 02:30 LvivOlomouc

13 hod. 0 min.

Po, Čt

14:00 – 02:30 LvivOlomouc

12 hod. 30 min.

Po, Čt

14:00 – 23:45 LvivOlomouc

9 hod. 45 min.

So

14:00 – 02:00 LvivOlomouc

12 hod. 0 min.

Po, So, Ne

14:00 – 02:00 LvivOlomouc

12 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá

14:30 – 01:30 LvivOlomouc

11 hod. 0 min.

St, Ne

14:30 – 02:40 LvivOlomouc

12 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:00 – 03:30 LvivOlomouc

11 hod. 30 min.

Čt, Pá

16:25 – 03:05 LvivOlomouc

10 hod. 40 min.

Pá, So

16:30 – 04:30 LvivOlomouc

12 hod. 0 min.

Út

16:30 – 04:30 LvivOlomouc

12 hod. 0 min.

Po

17:15 – 03:50 LvivOlomouc

10 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

21:40 – 07:50 LvivOlomouc

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá

21:40 – 07:50 LvivOlomouc

10 hod. 10 min.

Po, St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Olomouc v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Olomouc. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП ЛевицькаПознань - Киев

Водители очень нормальные, ехали по расписанию, даже с небольшим опережением графика, заезд на паркинги в туалет, по первой просьбе. Кино в салоне, чисто. Единственное, спинки сидений почти не опускались. Да и пересадка во Львове была очень неожиданной, в билете не было указано, что она будет.…

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YКатовице - Львов

Все було вчасно і комфортно. Рекомендую.

ФОП ЛевицькаКраков - Киев

Маршрут Краков-Киев 20.01.2018 г.. Спасибо! Очень удобный автобус, несмотря на длительность, поездка была комфортной! В целом в автобусе было тепло, когда стояли с выключенным двигателем, укрывались куртками, т.к. автобус остывал и становилось свежо! Водителям спасибо, доехали максимально быстро, даже с опережением графика! Есть с чем…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Все отлично!

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Жешув - Львов

Добре доїхали. Хороші водії

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Поездка прошла легко, автобус комфортный,чистый, wi-fi правда слабенький;-) Водитель и стюард шли навстречу просьбам пассажиров и чем могли помогали.Рекомендую!

ФОП ЛевицькаВроцлав - Ровно

Автобус супер! Водії супер!

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Прага

В автобусе тепло.Водители вежливые.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací