Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Olomouc

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Olomouc: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Olomouc. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Olomouc a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Olomouc levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 12:10 LvivOlomouc

11 hod. 10 min.

Po

12:00 – 00:50 LvivOlomouc

12 hod. 50 min.

Út

12:30 – 00:50 LvivOlomouc

12 hod. 20 min.

Út

12:40 – 00:30 LvivOlomouc

11 hod. 50 min.

Čt, So

13:30 – 02:30 LvivOlomouc

13 hod. 0 min.

Po, Čt

14:00 – 00:30 LvivOlomouc

10 hod. 30 min.

Út, Pá

14:00 – 02:30 LvivOlomouc

12 hod. 30 min.

Po, Čt

14:00 – 00:30 LvivOlomouc

10 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:30 – 00:30 LvivOlomouc

10 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So, Ne

14:30 – 02:40 LvivOlomouc

12 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 02:40 LvivOlomouc

11 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 01:45 LvivOlomouc

10 hod. 45 min.

St, Čt, So, Ne

15:45 – 04:00 LvivOlomouc

12 hod. 15 min.

Út, Čt

16:00 – 03:30 LvivOlomouc

11 hod. 30 min.

16:15 – 04:00 LvivOlomouc

11 hod. 45 min.

Út, Čt

16:25 – 03:05 LvivOlomouc

10 hod. 40 min.

Pá, So

16:30 – 04:30 LvivOlomouc

12 hod. 0 min.

Po

16:30 – 04:30 LvivOlomouc

12 hod. 0 min.

Út

17:15 – 03:50 LvivOlomouc

10 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

20:25 – 07:45 LvivOlomouc

11 hod. 20 min.

Út, Pá, So

21:00 – 07:45 LvivOlomouc

10 hod. 45 min.

Út, Pá, So

21:40 – 07:50 LvivOlomouc

10 hod. 10 min.

St, So, Ne

21:40 – 07:50 LvivOlomouc

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá

21:40 – 08:50 LvivOlomouc

11 hod. 10 min.

St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Olomouc v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Olomouc. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací