• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Mukachevo - Praha

Koupit jízdenky na autobus Mukachevo – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Mukachevo do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
16:00 – 06:30 MukachevoPraha

14 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So

17:40 – 06:20 MukachevoPraha

12 hod. 40 min.

St

17:40 – 06:20 MukachevoPraha

12 hod. 40 min.

Út, So

18:10 – 08:00 MukachevoPraha

13 hod. 50 min.

Po, Čt, So

18:55 – 07:45 MukachevoPraha

12 hod. 50 min.

Út, So

18:55 – 07:45 MukachevoPraha

12 hod. 50 min.

St, Ne

19:00 – 09:25 MukachevoPraha

14 hod. 25 min.

Út, So

19:20 – 16:45 MukachevoPraha

21 hod. 25 min.

Út, Pá

20:20 – 08:30 MukachevoPraha

12 hod. 10 min.

Po, St, So

22:00 – 11:30 MukachevoPraha

13 hod. 30 min.

Po, St, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Mukachevo do centra Praha v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Mukachevo a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací