Podle času
Podle ceny

Autobusy München - Praha

Koupit jízdenky na autobus München – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z München do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:05 – 06:30 MünchenPraha

5 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

01:05 – 06:30 MünchenPraha

5 hod. 25 min.

Denně

02:20 – 07:30 MünchenPraha

5 hod. 10 min.

Út, So

07:00 – 12:10 MünchenPraha

5 hod. 10 min.

Út, St, So

09:30 – 14:15 MünchenPraha

4 hod. 45 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 17:10 MünchenPraha

5 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 19:45 MünchenPraha

4 hod. 45 min.

So

16:30 – 21:15 MünchenPraha

4 hod. 45 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

16:30 – 21:30 MünchenPraha

5 hod. 0 min.

Po, St

17:00 – 21:53 MünchenPraha

4 hod. 53 min.

Denně

17:30 – 22:30 MünchenPraha

5 hod. 0 min.

Čt, Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z München do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z München a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací