• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Mykolaiv - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Mykolaiv – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Mykolaiv do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:35 – 22:35 MykolaivKrakow

22 hod. 0 min.

So

01:25 – 00:20 MykolaivKrakow

22 hod. 55 min.

Denně

01:25 – 23:55 MykolaivKrakow

22 hod. 30 min.

Denně

02:40 – 07:00 MykolaivKrakow

28 hod. 20 min.

05:10 – 06:00 MykolaivKrakow

24 hod. 50 min.

Po

07:10 – 04:00 MykolaivKrakow

20 hod. 50 min.

Denně

07:20 – 08:40 MykolaivKrakow

25 hod. 20 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

07:20 – 08:00 MykolaivKrakow

24 hod. 40 min.

Denně

08:25 – 13:15 MykolaivKrakow

28 hod. 50 min.

Po, St, Čt, So

08:25 – 13:30 MykolaivKrakow

29 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

08:25 – 13:15 MykolaivKrakow

28 hod. 50 min.

Po, St, Čt, So

08:25 – 13:30 MykolaivKrakow

29 hod. 5 min.

Út, Pá, Ne

13:45 – 10:35 MykolaivKrakow

20 hod. 50 min.

Denně

14:05 – 10:35 MykolaivKrakow

20 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 17:45 MykolaivKrakow

23 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 17:45 MykolaivKrakow

23 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 17:45 MykolaivKrakow

23 hod. 45 min.

Denně

18:00 – 17:45 MykolaivKrakow

23 hod. 45 min.

Denně

19:10 – 20:45 MykolaivKrakow

25 hod. 35 min.

Denně

19:10 – 20:45 MykolaivKrakow

25 hod. 35 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Mykolaiv do centra Krakow v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Mykolaiv a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací