Podle času
Podle ceny

Autobusy Stuttgart - München

Koupit jízdenky na autobus Stuttgart – München: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Německo, cena jízdného do München. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Stuttgart do München a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do München levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:10 – 09:30 StuttgartMünchen

3 hod. 20 min.

Denně

07:00 – 10:45 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Pá, Ne

07:00 – 10:45 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

08:00 – 12:00 StuttgartMünchen

4 hod. 0 min.

St, Ne

08:00 – 12:00 StuttgartMünchen

4 hod. 0 min.

Po, St, Pá, Ne

08:00 – 12:00 StuttgartMünchen

4 hod. 0 min.

Po, Pá

08:30 – 12:00 StuttgartMünchen

3 hod. 30 min.

Út, So

08:40 – 11:55 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

Denně

14:35 – 18:05 StuttgartMünchen

3 hod. 30 min.

Denně

14:35 – 18:05 StuttgartMünchen

3 hod. 30 min.

Denně

14:45 – 19:15 StuttgartMünchen

4 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So

14:55 – 18:55 StuttgartMünchen

4 hod. 0 min.

Út, Čt, So

14:55 – 18:55 StuttgartMünchen

4 hod. 0 min.

Út, Čt, So

16:00 – 19:30 StuttgartMünchen

3 hod. 30 min.

Ne

16:00 – 20:00 StuttgartMünchen

4 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

17:15 – 20:00 StuttgartMünchen

2 hod. 45 min.

Denně

18:15 – 22:00 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Pá, Ne

18:15 – 22:00 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Út, Pá, So

19:15 – 22:30 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

St, Ne

19:15 – 23:00 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Út, Čt, So

19:15 – 23:00 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Po, Pá, Ne

19:15 – 22:30 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

Denně

19:15 – 22:30 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

St, Ne

19:15 – 23:00 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Po, Pá, Ne

19:15 – 23:00 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Út, Čt

19:15 – 23:00 StuttgartMünchen

3 hod. 45 min.

Po, Pá, Ne

19:15 – 22:30 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

St, Ne

19:15 – 22:30 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

So

19:30 – 22:45 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

Út, Čt, So

19:30 – 22:45 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

Út, Čt, So

19:30 – 22:45 StuttgartMünchen

3 hod. 15 min.

St, Pá, Ne

21:05 – 23:55 StuttgartMünchen

2 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Stuttgart do centra München v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Stuttgart a příjezdu v München. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Německo, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací